Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 13 кръг:

0
151
Павлета Рашкова - съдия

Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 13 кръг:

 

03.11./събота/2018 г. – 14:30 часа

 

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Миньор“(Раднево)

ГС:Петър Аспарухов  – Бургас

АС:Ганчо Джевелеков – Бургас

АС:Иван Жечев – Бургас

 4-ти съдия:Тодор Тодоров – Пловдив

Делегат:Валентин Пеев – Бургас

 

ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) – ФК“Садово“(Садово)

ГС:Радослав Фисински – Смолян

АС:Божидар Шуманов – Смолян

АС:Николай Бинев – Смолян

4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас

Делегат:Сашо Пайталов – Смолян

 

ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС:Стойчо Стоев – Кърджали

АС:Божидар Карафейзиев – Кърджали

АС:Ариф Садула – Кърджали

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Владимир Годуманов – Кърджали

 

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Владимир Вълков – Пловдив

АС:Атанас Пилатов – Пловдив

АС:Месут Ахмедов – Пловдив

4-ти съдия:Цветозар Манолов – Бургас

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив

 

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Хасково 1957“(Хасково)

ГС:Николай Вачев – Бургас

АС:Христо Попов – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Теньо Генчев – Бургас

 

ФК“Атлетик“(Куклен) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Рюстем Карагарен – Пловдив

АС:Йордан Петров – Пловдив

АС:Иван Копчев – Пловдив

4-ти съдия:Николай Марков – Пловдив

Делегат:Трендафил Думбалаков – Пловдив

 

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Величко Милчев – Стара Загора

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Димо Димов – Стара Загора

4-ти съдия:Мюмюн Сар – Бургас

Делегат:Кънчо Кашеров – Стара Загора

 

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Созопол“(Созопол)

ГС:Боян Славков – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

4-ти съдия:Георги Димитров – Хасково

Делегат:Калоян Беделев – Пловдив

 

04.11./неделя/2018 г. – 14:30 часа

 

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Иван Петров – Ямбол

АС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

4-ти съдия:Кристиян Колев – Пловдив

Делегат:Ивайло Дуков – Ямбол

 

* Коментарите под тази статия не изразяват мнение и позиции на собтвениците на медията, както и на нейните автори. PlovdivDerby.com не носи отговорност за съдържанието на читателските коментари. Молим да се въздържате от обидни квалификации, заплахи, расова нетърпимост и т.н.