В мач от 11 кръг на шампионата в “А” ОФГ лидерът в класирането ФК “Садово” победи на градския стадион в Садово без никакви трудности “Секирово” /Раковски/ с 4:0. Мачът започна очаквано, с изразено домакинско превъзходство, но гол не падаше. Нормалното се случи в 25 мин.,когато завърналият се след контузия Стоян Грънчарски разпечата вратата на гостите с красив удар от воле. До почивката Емил Аргиров реши да покаже на гостите кой е голмайсторът на отбора и с две попадения принуди малкото привърженици на гостите да напуснат стадиона разочаровани още на почивката. Второто полувреме премина по същия начин – гостите почти не създадоха работа за вратаря на “Садово”. Петьо Димитров с красив удар извън наказателното поле оформи крайния резултат. След дълго отсъствие заради контузии с добра игра в съставът се завърнаха Даниел Божков- Дънди и Бекъма.

ФК “Садово”- ФК”Секирово” /Раковски/ 4:0 (Стоян Грънчаров, Емил Аргиров-2, Петьо Димитров)

28 октомври 2017, събота, 14:30 ч / XI кръг:
Момино (Момино село) - Житница (Житница)                   3-0
Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле)                1-1
Дълго поле (Дълго поле) - Спортист 1948 (Голям чардак)     2-2
Садово (Садово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)         4-0
Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново)                    3-0 сл.
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч / XI кръг: