Тимът на “Вихър” /Войсил/ изпусна победата в 88 та минута на срещата от 8 кръг на “А” ОФГ Пловдив срещу “Марица” /Маноле/, игран в неделния следобед на стадиона в село Войсил. Двата тима изиграха страхотен двубой с много борба и положения, двубой, който се доближава до по-високите нива на българския футбол с показаното тактическо надиграване. Тимът от Войсил поведе в резултата в 75 та минута с 1:0 след точно изпълнена дузпа на Атанас Вълчинов – Шумана. И след гола домакините продължаваха да контролират мача, но при една грешка при изнасяне на топката гостите от Маноле създадоха контраатака, при която след центриране отбелязаха гол с глава. Така двубоят завърши 1:1 и двата тима разделиха точките.

“Вихър” остава в средата на класирането с 12 точки, а съставът на “Марица” /Маноле/ събира 9.

В другия неделен мач, който също бе много оспорван, “Металик” /Сопот/ победи като гост “Секирово” с 1:2.