Отборът на ФК “Кричим” завърши полусезона с положителен аванс, след като победи тимът на “Спортист” Голям Чардак с 4:1.
“Кричим” поведе в резултата чрез Александър Бакърджиев, който вкара топката в мрежата със страхотен удар от воле от около 20м. След един ъглов удар за Кричим гостите организираха страхотна контраатака и изравниха резултата, като така завърши първото полувреме.

Второто полувреме започна равностойно в първите 15 минути, но след разбъркване в наказателното поле на гостите Димитър Ангелов успя да насочи топката във врата и отново изведе “Кричим” напред в резултата. След няколко последвали рокади в отбора на домакините те започнаха да доминират на терена. Александър Бакърджиев направи асистенция за гола на Бисер Хаджиев, като копна топката прехвърляйки защитата и го изведе сам срещу вратаря. Хаджиев не се поколеба и вкара топката за 3:1. До четвъртият гол се стигна след като Петър Котларов отне топката от противников играч, последва двойно подаване отново с Бакърджиев. Котларов с мощен удар не остави шансове на вратаря от Голям Чердак, като по този начин оформи крайният резултат в мача – 4:1.

“Кричим” ще зимува на 7-то място в класирането на “А” ОФГ с 22 точки. “Спортист” Голям Чардак така и не успяха да се отлепят от последното място, като през този полусезон отборът не показа, че има сили да се бори за мястото си в групата.

От клуба от Кричим благодариха на верните си фенове, които подкрепиха отбора дори и не в много благоприятните атмосферни условия и им пожелаха весело и топло прекарване на предстоящите празници. Същото пожелание отправиха и към треньорския щаб и играчите на тима.