Отборът на “Вихър” Войсил победи ФК “Житница” с 3:2 в оспорван мач. Получи се интересен двубой с много положения за двата отбора. Грешниците получили червени картони от мача с ФК “Калояново” Атанас Вълчинов и Георги Станоев – Джоджо донесоха победата за “Вихър” Войсил. Първият гол падна в 7-та минута, негов автор беше Атанас Вълчинов – Шумана. Отново той удвои в 21-та минута. Последва отпускане в редиците на тима от Войсил и в тези минути гостите създадоха няколко опасни положения. Голът не закъсня, той падна 44-та минута, а негов автор бе Иван Гайдаджийски. Така полувремето завърши при резултат 2:1.

През второто полувреме гостите владееха играта, отборът на “Вихър” бе заложил на контраатаки. При една от тях падна и третият гол реализиран в 65-та минута от Георги Станоев – Джоджо, след асистенция на Атанас Вълчинов – 3:1. Гостите не спряха да атакуват и търсят гола. Те намалиха в 83-та минута, чрез Пламен Русев след грешка при изнасяне на топката. Така резултатът стана 3:2, но силите на тима от “Житница” не стигнаха за повече от почетна загуба.