Съдийски назначения за последния есенен кръг в Трета лига – ЮИ група

0
124
Павлета Рашкова - съдия

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 17 кръг, последен от есенния дял на първенството:

 

01.12./събота/2018 г. – 14:00 часа:

 

ФК“Свиленград 1921“ – ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас)

ГС:Георги Иванов – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Екатерина Маринова – Пловдив

 4-ти съдия:Иван Николов – Хасково

Делегат:Трендафил Думбалаков – Пловдив

 

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Светослав Лазаров – Бургас

АС:Христо Георгиев – Бургас

АС:Николай Бахов – Бургас

4-ти съдия:Цветозар Манолов – Бургас

Делегат:Валентин Пеев – Бургас

 

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Садово“(Садово)

ГС:Апостол Иванов – Пловдив

АС:Иван Копчев – Пловдив

АС:Диян Георгиев – Пловдив

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив

 

ФК“Aтлетик“(Куклен) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Стойчо Стоев – Кърджали

АС:Павел Драганов – Кърджали

АС:Даниел Караилиев – Кърджали

4-ти съдия:Теодора Стоева – Пловдив

Делегат:Любен Жилков – Пловдив

 

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Костадин Керацов – Стара Загора

АС:Димо Димов – Стара Загора

4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас

Делегат:Димчо Кацаров – Бургас

 

ФК“Димитровград 1947“ – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Валентин Железов – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Мюмюн Сар – Бургас

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Георги Николов – Хасково

 

ФК“Созопол“(Созопол) – ФК“Хасково 1957“(Хасково) от 15:00 часа

ГС:Боян Славков – Пловдив

АС:Тони Пандарски – Пловдив

АС:Месут Ахмедов – Пловдив

4-ти съдия:Петър Аспарухов – Бургас

Делегат:Янко Радев – Пловдив

 

ОФК“Гигант“(Съединение) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Кристиян Колев – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

АС:Лазар Лазаров – Пловдив

4-ти съдия:Светослав Шехов – Пловдив

Делегат:Петър Зехтински – Пловдив

 

02.12/неделя/2018 г. – 14:00 часа:

 

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Миньор“(Раднево)

ГС:Иван Петров – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Емил Иванов – Ямбол

4-ти съдия:Николай Марков – Пловдив

Делегат:Нено Тотков – Пловдив

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

* Коментарите под тази статия не изразяват мнение и позиции на собтвениците на медията, както и на нейните автори. PlovdivDerby.com не носи отговорност за съдържанието на читателските коментари. Молим да се въздържате от обидни квалификации, заплахи, расова нетърпимост и т.н.