Спартак постигна и десетата си поредна победа, след като победи с 5:0 тима на “Бенковски” Куртово Конаре. “Гладиаторите” изиграха вихрено първо полувреме, тъй като с два гола на Любо Цеков и по едно попадение на Денис Хасан и Мартин Симеонов те водеха с 4:0 още преди почивката. Николай Христозов оформи крайното 5:0 през второто полувреме.

Дебют за мъжкия тим на Спартак направи юношата от набор 2003 Димитър Ченчев. Макар че Стефан Учиков не можеше да разчита на някои от играчите си, “гладиаторите” и този път не срещнаха затруднения и са лидер в класирането с 30 точки. За 10 изиграни мача отборът отбеляза 51 гола без да е допускал попадение в своята врата. Идната неделя от 14:30 часа Спартак гостува в Ново село.

Ето и състава: Константин Велков, Кирил Нушев, Николай Христозов, Христос Доков, Рангел Костурски, Веселин Тонев, Костадин Калинов, Денис Хасан, Мануел Костов,Мартин Симеонов, Любомир Цеков (Николай Дудов, Митко Илиев, Атанас Църцев, Димитър Ченчев)