Момчетата на старши треньора Емил Ангелов – Бабангида победиха като домикини “Гигант” (Съединение) с 2:1. Срещата започна равностойно, но в 18-ата минута при едно разбъркване в наказателното поле на гостите топката срещна ръката на защитник и хасковлии получиха правото да изпълнят дузпа. Зад бялата точка застана новото попълнение нападателят Андрей Атанасов, който бе точен и “Хасково” поведе. Радостта на домакините бе за кратко, защото 4 минути по-късно при идентична ситуация бе отсъдена дузпа за “Гигант”, която гостите реализираха. До край на полувремето не паднаха повече голове и двата отбора се оттеглиха на почивка при 1:1.Мач

През втората част гостите заиграха по-силно и изтърваха няколко чисти положения, а в 56-ата минута удариха и гредата. С добри спасявания се отличи вратарят на хасковлии Димитър Александров. И когато изглеждаше, че срещата ще завърши на равно в 88-ата минута в герой за домакините се превърна Андрей Атанасов. Нападателят посрещна отбила се от гредата топка и я заби в мрежата на гостите за радост на публиката, която бурно подкрепяше отбора. Гостите опитаха няколко атаки до края, но хасковлии се отбраняваха солидно.