„Сокол“ /Марково/ загуби с 3:0 гостуването си на „Карнобат“ в двубой от 24-ти кръг на Югоизточна Трета лига. В герои за победителите се превърнаха Мартин Димитров, Трендафил Момчилов и Димитър Петров, които реализираха попаденията във вратата на „Сокол“. Първо се разписа Мартин Димитров в 23-та минута, когато се извиси над всички в наказателното поле на гостите от Марково, успявайки да засече с глава центриране на Живко Димов. Трендафил Момчилов хвърли в екстаз местните фенове с попадение в 54-та минута, когато нахлу в наказателното поле на „Сокол“, стреля към вратата, а топката се търколи в мрежата за 2:0. Димитър Петров бе точен в 80-та минута, когато довърши започнала многоходова акция на няколко от своите съотборници.

За „Карнобат“ пропусна да се разпише още и Живко Димов, а вратарят Христиан Славов направи поредица от силни намеси, с които парира удари на Добрин Орловски, Недко Миленов и Ангел Семерджиев.

В друг мач от кръга “Гигант” Съединение загуби също с 3:0 при гостуването си на “Димитровград”.

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ТРЕТА ЛИГА – ЮГОИЗТОЧНА ГРУПА ВИЖТЕ ТУК!

„КАРНОБАТ“: Христиан Славов, Трендафил Момчилов, Стоян Калпаклиев, Иван Грингов, Милен Стоянов, Димитър Петров, Яни Николов, Митко Митев, Живко Димов /73 – Ивайло Стойчев/, Димитър Иванов /66 – Стефан Василев/, Мартин Димитров /80 – Георги Йорданов/ Старши треньор: Георги Калоянов

„СОКОЛ“ /МАРКОВО/: Петър Тодоров, Ангел Семерджиев /46 – Тодор Деков/, Рангел Кордов, Иван Пудев, Валентин Тодоров, Селчук Коджамехмед, Добрин Орловски /77 – Симеон Сталев/, Недко Миленов /69 – Мартин Анастасов/, Томас Петров, Красимир Иванов, Стойчо Бебелеков Старши треньор: Манол Георгиев