Съдийски назначения, Трета лига – Югоизточна група, 19 кръг:

0
45

 

 

Съдийски назначения, Трета лига – Югоизточна група, 19 кръг:

 

 

 

 

 

 


25.11./петък/2022 г. – 14:30 часа


ОФК “ Гигант“ (Съединение) – ФК “ Димитровград 1947 “  отложен


ОФК “ Несебър“ (Несебър) – ФК “ Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС: Светослав Лазаров – Бургас

АС: Мирослав Желев – Бургас

АС: Георги Ненчев – Бургас

4-ти съдия: Павлин Тютюнджиян

Делегат: Стоян Димов – Сливен


26.11./събота/2022 г. – 14:30 часа


ФК “ Верея-Ст.Загора“ (Стара Загора) – ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол)

ГС: Тодор Тодоров – Пловдив

АС: Ириней Бодуров – Пловдив

АС: Никола Михайлов – Пловдив

4-ти съдия: Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат: Здравко Караджов – Пловдив


ФК “ Розова долина “ (Казанлък) – ФК “ Атлетик“ (Куклен)

ГС: Боян Славков – Пловдив

АС: Васил Петров – Пловдив

АС: Лазар Лазаров – Пловдив

4-ти съдия: Павел Попов – Стара Загора

Делегат: Стойчо Стоев – Пловдив


ОФК “ Карнобат “ (Карнобат) – ПФК “ Локомотив 1926 “II (Пловдив)

ГС: Николай Николов – Хасково

АС: Милен Митев – Стара Загора

АС: Юсуф Караали – Кърджали

4-ти съдия: Стефан Димитров – Бургас

Делегат: Стоян Вътев – Бургас


ФК “ Загорец“ (Нова Загора) – ФК “ Борислав 2009“(Първомай)

ГС: Альоша Карамфилов – Ямбол

АС: Стоян Зафиров – Ямбол

АС: Владимир Григоров – Ямбол

4-ти съдия: Иван Петров – Ямбол

Делегат: Николай Костадинов – Ямбол


ФК “ Сокол“ (Марково) – ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)

ГС: Стефан Гурков – Сливен

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

АС: Виктор Динев – Стара Загора

4-ти съдия: Владимир Недялков – Пловдив

Делегат: Милко Якимов – Пловдив


ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас) – ПФК “ Берое “ II(Стара Загора)

ГС: Александър Аргиров – Бургас

АС: Ганчо Джевелеков – Бургас

АС: Христо Стоянов – Сливен

4-ти съдия: Мюмюн Сар – Бургас

Делегат: Радостин Бончев – Сливен


27.11./неделя/2022 г. – 14:30 часа


ФК “ Сливен “ (Сливен) – ФК “ Родопа Смолян “(Смолян)

ГС: Мустафа Шефкет – Кърджали

АС: Владимир Хубенов – Кърджали

АС: Ариф Садула – Кърджали

4-ти съдия: Димо Димов – Сливен

Делегат: Владимир Годуманов – Кърджали


ФК “ Саяна Хасково“ (Хасково) – ОФК “ Левски  “(Карлово)

ГС: Павел Попов – Стара Загора

АС: Станимир Трифонов – Сливен

АС: Емил Иванов – Ямбол

4-ти съдия: Любомир Александров – Хасково

Делегат: Донка Желева – Стара Загора