Созопол победи Сокол (Марково) в мач от Трета лига – Югоизток. На стадион „Арена Созопол“ „небесносините“ се наложиха с  3:0. Първото започна равностойно, без нищо интересно и пред двете врати. Созопол обаче реши всичко, само в рамките на 120 секунди. В 36-ата минута Станимир Баев центрира отдясно, а Иван Стоянов засече с глава за 1:0. 2 минути по-късно Уилфред Гримо открадна топка пред наказателното поле и нахлу в него, където бе фаулиран. За нарушението бе отсъдена дузпа, реализирана от Станимир Баев – 2:0. Превъзходството на Созопол продължи и през втората част. в 69-та минута Уилфред Гримо покачи на 3:0 , а малко  по-късно Милен Димов удари и греда.  Всички резултати от кръга и актуалното класиране вижте ТУК!