„Борислав“ (Първомай) и „Сокол“ (Марково) с минимални загуби

0
382
Момчетата от "Борислав" (Първомай) се радват след успеха над "Миньор" (Раднево), 03.11.2018, снимка: фейсбук

 

„Борислав“ (Първомай) и „Сокол“ (Марково) загубиха гостуванията си от 26 кръг в Трета лига – Югоизточна група. Първомайци всячески устояваха на напора на силния тим на „Загорец“, но новозагорци все пак стигнаха до успеха в даденото от съдията продължение. „Сокол“ (Марково) пък загуби със същия резултат 1:0 визитата си на „Димитровград“. С успеха домакините си осигуриха участие в Трета лига и през следващия сезон.

 

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч / XXVI кръг:
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               3:1 (1:1) 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово)              4:0 
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          1:0 (0:0) 
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  0:0 
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)        1:0 
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                    0:3 
13 април 2019 г., събота, 18:00 ч / XXVI кръг:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              3:1 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч / XXVI кръг:
Хасково 1957 (Хасково) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Созопол (Созопол)                  26   20   3   3   58:22   63 
-------------------------------------------------------------------
 2. Нефтохимик 1962 (Бургас)           25   20   3   2   62:16   63 
 3. Загорец (Нова Загора)              26   17   5   4   53:17   56    
 4. Черноморец 1919 (Бургас)           26   15   4   7   59:30   49 
 5. Марица 1921 (Пловдив)              26   13   9   4   34:17   48
 6. Миньор (Раднево)                   26   12   5   9   34:24   41    
 7. Атлетик (Куклен)                   26   11   5  10   43:35   38    
 8. Хасково 1957 (Хасково)             25   10   6   9   41:32   36 
 9. Гигант (Съединение)                26    9   7  10   27:28   34    
10. Розова долина (Казанлък)           26    9   5  12   39:43   32    
11. Левски (Карлово)                   26    7   9  10   19:28   30    
12. Борислав 2009 (Първомай)           26    9   2  15   29:38   29 
13. Сокол (Марково)                    25    8   5  12   34:42   29   
14. Карнобат (Карнобат)                25    8   5  12   28:48   29  
15. Димитровград 1947 (Димитровград)   26    8   3  15   22:36   27    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16. Свиленград 1921 (Свиленград)       26    5   6  15   19:47   21    
-------------------------------------------------------------------
17. Садово (Садово)                    26    5   1  20   14:74   16 
18. Асеновец 2005 (Асеновград)         26    3   3  20   28:66   12    

 bulgarian-football.com