Асеновец (Асеновград) разгроми състезаващия се в “А” ОФГ – Пловдив тим на Дъбене със 7:3 в приятелска среща. Тон за голеадата даде Тодор Тодоров с попадението си в 10-ата минута. Само след 120 секунди обаче равенството беше възстановено. Тодоров пък се разписа в 20-ата, а в 30-ата Мирослав Кайряков направи 3:1. Съперникът обаче не се предаде и до края на полувремето върна още едно попадение. Тодоров продължи с наказателната си акция  и опъна мрежата на съперника още два пъти след почивката. В 65-ата минута Кайряков направи 6:2, а скоро Сезай Ахмед добави още един гол. Накрая противника реализира от дузпа за окончателното 7:3.

Юсуф Кьоров на два пъти и Пламен Упинов вкараха попаденията за Дъбене.