Резултати и класиране в ЮИ Трета лига

0
86
Верея - Асеновец 1:3, ЮИ Трета лига, снимка: fb Трета лига - Югоизточна група

 

Резултати и класиране в ЮИ Трета лига:

 

 

 

 

 

22 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч / XIII кръг:
Борислав 2009 (Първомай) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          1:0 (1:0) 
Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив)                 1:1 (1:1) 
Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:3 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               0:0 
Карнобат (Карнобат) - Берое II (Стара Загора)             0:2 (0:0) 
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          2:1 (0:1) 
Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас)                2:3 (1:1) 
Несебър (Несебър) - Саяна (Хасково)                       1:0 (1:0) 
23 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч / XIII кръг:
в Садово:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)      0:1 (0:0) 
ФК Сливен (Сливен) - Гигант (Съединение)                  2:4 (1:3) 

26 октомври 2022 г., сряда, 16:00 ч / XIV кръг:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Саяна (Хасково)                    - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Сливен (Сливен)      - 
Берое II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)            - 
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)      - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)              - 
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)                  - 
Борислав 2009 (Първомай) - Локомотив 1926 II (Пловдив)     - 

 

  #  ОТБОР M П Р З ГР Т
1 Несебър 13 10 1 2 32:13 31
2 Гигант (Съединение) 13 9 3 1 25:9 30
3 Черноморец (Бургас) 13 8 5 0 35:3 29
4 Асеновец (Асеновград) 13 8 3 2 31:11 27
5 Загорец (Нова Загора) 13 6 6 1 16:4 24
6 Розова долина (Казанлък) 12 7 2 3 27:10 23
7 Спартак (Пловдив) 13 6 4 3 23:14 22
8 Родопа (Смолян) 12 6 2 4 15:19 20
9 Саяна (Хасково) 12 6 2 4 26:11 20
10 Сокол (Марково) 13 6 1 6 21:20 19
11 Атлетик (Куклен) 13 5 2 6 16:21 17
12 Ямбол 13 4 4 5 15:16 16
13 Димитровград  13 5 1 7 18:18 16
14 Левски (Карлово) 12 4 2 6 13:16 14
15 Локомотив II (Пловдив) 13 3 3 7 5:14 12
16 Берое II (Стара Загора) 13 3 2 8 12:29 11
17 Борислав (Първомай) 13 3 1 9 12:35 10
18 Сливен  13 3 1 9 21:39 10
19 Карнобат  13 1 5 7 8:22 8
20 Верея (Стара Загора) 13 0 0 13 4:51 0