REFAN подкрепи силния турнир по художествена гимнастика Тракия къп СНИМКИ

0
64

От 9-ти до 11-ти юни, 2017г. в спортната зала на ПУ „Паисий Хиленадарски“ в Пловдив се проведе 4-ти Международен турнир по художествена гимнастика „Тракия къп“ и приз Мария Петрова. Тази година освен 23 български клуба, участие взеха и отбори от Русия, Сърбия, Финландия, Израел, Молдова, Гърция Англия, Индия, Босна и Херцеговина и Испания.

Турнирът се организира от пловдивския спортен клуб по художествена гимнастика „Тракия“ с любезното съдействие на Българската федерация по художествена гимнастика и подкрепата на РЕФАН България и Община Пловдив. Входът за всички желаещи да наблюдават спортната надпревара на грациите бе свободен,  зрителите станаха свидетели на красиви сложни съчетания, представени от младите състезателки.

КЛАСИРАНЕ

Мини деца 2011 и по-малки

Републиканско класиране

Без уред

  name total
1 Tea Valcheva – Gracia BUL 8,500
2 Elena Hristova – Char DKS BUL 7,950
3 Mariya Tereza Kemerada – Beroe BUL 6,950
4 Ava Makazchieva – Nuans BUL 6,950
4 Martina Gancheva – Trakia BUL 6,650
6 Irena Nedeva – Gracia BUL 8,000

 

Международно класиране

Без уред

  name total
    1 Kristina Dolapchieva – Trakia BUL 7,250
    2 Levy Shir – Maccabi ISR 6,800
3 Agapi Peridou – Spartakos GRE 6,750
4 Eleni Perontsi … – Spartakos GRE 6,600
5 Sirotinsky Emily – Maccabi ISR 6,550
6 Levi Amit – Maccabi ISR 6,200
7 Levshitz Ema – Maccabi ISR 6,150
8 Kagan Yael – Maccabi ISR 5,600

ДМВ до 10 г.

Републиканско класиране

Многобой

  name W.A. Apparatus by choice total
1 Nikoleta Derneva – Trakia BUL 9,950 10,850 20,800
2 Lora Hristova – Nuans BUL 9,050 11,150 20,200
3 Magdalena Valkova – Levski – Iliana BUL 9,800 10,300 20,100
4 Tsveteioana Peicheva – Dilyana BUL 10,400 9,650 20,050
5 Vesela Kachuleva – Spartak BUL 9,600 8,700 18,300
6 Andrea Ivanova – Char DKS BUL 9,350 8,250 17,600
7 Leya Gergova – Lokomotiv BUL 9,850 7,850 17,400
8 Ioana Staikova – Trakia BUL 9,050 7,950 17,000
9 Gabriela Traikova – Brilyant BUL 9,950 7,400 17,350
10 Hristiana Terzieva – Beroe BUL 9,050 7,800 16,850
11 Siyana Cholakova – Gracia BUL 8,250 7,700 15,950
12 Evelina Muhina – Chernomorec BUL 7,150 7,000 14,150
 

 

       
  Raya Chervenkova – Levski – Iliana BUL 10,200 8,800 19,000
  Adriana Stoilova – Nuans BUL 9,350 9,400 18,750
  Viktoriya Hristozova – Spartak BUL 9,250 8,950 18,200
  Gabriela Stoilova – Nuans BUL 9,300 8,400 17,700
  Simona Georgieva – Nuans BUL 8,600 9,050 17,650
  Gabriela Georgieva – Spartak BUL 8,900 8,700 17,600
  Eliya Genova – Lokomotiv BUL 9,250 8,050 17,300
  Bojidara Bojinova – Levski – Iliana BUL 9,150 8,100 17,250
  Dara Nikolova – Char DKS BUL 8,200 8,150 16,350
  Ivelina Demerdjieva – Brilyant BUL 8,600 7,050 15,650
  Monika Kuleva – Gracia BUL 8,100 7,150 15,250
  Veronika Sidorenko – Chernomorec BUL 7,950 5,900 13,850
  Raya Bojilova – Levski – Iliana BUL 8,050 5,800 13,850

 

 

Републиканско класиране

Без уред

  name W.A.
1 Tsveteioana Peicheva – Dilyana BUL 10,400
2 Raya Chervenkova – Levski – Iliana BUL 10,200
3 Nikoleta Derneva – Trakia BUL 9,950
3 Gabriela Traikova – Brilyant BUL 9,950
4 Leya Gergova – Lokomotiv BUL 9,850
5 Vesela Kachuleva – Spartak BUL 9,600
6 Andrea Ivanova – Char DKS BUL 9,350
7 Lora Hristova – Nuans BUL 9,050
7 Hristiana Terzieva – Beroe BUL 9,050

Републиканско класиране

Уред по избор

  name Apparatus by choice
1 Lora Hristova – Nuans BUL 11,150
2 Nikoleta Derneva – Trakia BUL 10,850
3 Magdalena Valkova – Levski – Iliana BUL 10,300
4 Tsveteioana Peicheva – Dilyana BUL 9,650
5 Viktoriya Hristozova – Spartak BUL 8,950
6 Andrea Ivanova – Char DKS BUL 8,250
7 Leya Gergova – Lokomotiv BUL 7,850
8 Hristiana Terzieva – Beroe BUL 7,800

 

 

ДМВ до 10 г.

Международно класиране

Многобой

  name W.A. Apparatus by choice total
1 Pola Swietochowska – Irina POL 9,900 9,050 18,950
2 Maya Peneva – Trakia BUL 9,400 9,050 18,450
3 Zlata-Mariya Stetsiv – Bagira UKR 8,350 8,650 17,000
4 Preslava Dimitrova – Trakia BUL 8,850 7,550 16,400
5 Maria Aszklar – Irina POL 9,300 7,100 16,400
6 Aliki Melidou – Spartakos GRE 8,100 5,650 13,750
7 Valentina Tsitsipani – Spartakos GRE 7,250 6,250 13,500
8 Ester Madorski – Maccabi ISR 5,550 4,950 10,500
9 Ribakov Emili – Maccabi ISR 4,800 4,700 9,500
         
  Nadia Dynkiewicz– Irina POL 9,100 7,300 16,400
  Amelia Dolanska – Irina POL 7,200 7,100 14,300
  Aggelina Adamaki – Spartakos GRE 7,200 5,800 13,000
  Wiktoria Jazwinska – Irina POL 6,950 4,400 11,350
  Khazin Jouanna – Maccabi ISR 5,100 4,150 9,250
  Ribakov Nikol – Maccabi ISR 5,150 4,100 9,250
  Maor Lia – Maccabi ISR 4,600 3,550 8,150
  Shrigin Nikol – Maccabi ISR 4,450 2,650 7,100
  Vaknin Shiri – Maccabi ISR 5,050 1,850 6,900
  Vasilia Manta …. – Spartakos GRE 6,750 –––  

 

Международно класиране

Без уред

  name W.A.
1 Pola Swietochowska – Irina POL 9,900
2 Maya Peneva – Trakia BUL 9,400
3 Maria Aszklar – Irina POL 9,300
4 Preslava Dimitrova – Trakia BUL 8,850
5 Zlata-Mariya Stetsiv – Bagira UKR 8,350
6 Aliki Melidou – Spartakos GRE 8,100
7 Valentina Tsitsipani – Spartakos GRE 7,250
8 Ester Madorski – Maccabi ISR 5,550

Международно класиране

Уред по избор

  name Apparatus by choice
1 Pola Swietochowska – Irina POL 9,050
1 Maya Peneva – Trakia BUL 9,050
2 Zlata-Mariya Stetsiv – Bagira UKR 8,650
3 Preslava Dimitrova – Trakia BUL 7,550
4 Maria Aszklar – Irina POL 7,100
5 Valentina Tsitsipani – Spartakos GRE 6,250
6 Aggelina Adamaki – Spartakos GRE 5,800
7 Ester Madorski – Maccabi ISR 4,950
8 Ribakov Nikol – Maccabi ISR 4,700

ДМВ до 10 г.

Вътрешно класиране

Многобой

  name W.A. Apparatus by choice total
1 Niya Boshnakova – Trakia BUL 8,500 7,600 16,100
2 Plamena Drebcheva – Trakia BUL 8,900 7,150 16,050
3 Mihaela Vareva – Trakia BUL 8,650 6,600 15,250
4 Mariela Djambova – Trakia BUL 8,500 6,500 15,000
5 Mariya Todorova – Trakia BUL 7,750 5,900 13,650
6 Ivaila Todorova – Trakia BUL 6,850 5,650 12,500
7 Teodora Boicheva – Trakia BUL 7,050 4,900 11,950

Вътрешно класиране

Без уред

  name W.A.
1 Plamena Drebcheva – Trakia BUL 8,900
2 Mihaela Vareva – Trakia BUL 8,650
3 Niya Boshnakova – Trakia BUL 8,500
3 Mariela Djambova – Trakia BUL 8,500
4 Mariya Todorova – Trakia BUL 7,750
5 Teodora Boicheva – Trakia BUL 7,050
6 Ivaila Todorova – Trakia BUL 6,850

Вътрешно класиране

Уред по избор

  name Apparatus by choice
1 Niya Boshnakova – Trakia BUL 7,600
2 Plamena Drebcheva – Trakia BUL 7,150
3 Mihaela Vareva – Trakia BUL 6,600
4 Mariela Djambova – Trakia BUL 6,500
5 Mariya Todorova – Trakia BUL 5,900
6 Ivaila Todorova – Trakia BUL 5,650
7 Teodora Boicheva – Trakia BUL 4,900

ДMВ

Републиканско класиране

Многобой

  name rope Apparatus by choice total
1 Jana Pencheva – Levski Triadica BUL 12,950 12,800 25,750
2 Gergana Trendafilova – Trakia BUL 12,850 10,850 23,700
3 Krasimira Ivanova – Gracia BUL 11,950 10,950 22,900
4 Nikol Miteva – Trakia BUL 11,050 11,500 22,550
5 Kristiana Georgieva – Char DKS BUL 10,500 11,450 21,950
6 Andrea Angelova – Lokomotiv BUL 10,700 8,650 19,350
7 Elizabet Rusalova – Brilyant BUL 8,450 10,250 18,700
8 Kosara Vasileva – Nuans BUL 9,350 9,200 18,550
9 Eva Keremidova – Spartak BUL 8,500 8,950 17,450
10 Sofia Radicheva – Levski BUL 8,800 7,350 16,150
11 Radeya Taneva – Amarant BUL 5,450 6,650 12,100
         
  Sofiya Pavlova – Levski Triadica BUL 13,400 11,900 25,300
  Adelina Grozdanova – Levski Triadica 10,500 8,600 19,100
  Mariela Lengerova – Brilyant BUL 8,300 9,250 17,550
  Alis Shakirova – Levski Triadica BUL 9,650 7,350 17,000
  Iveta Kostadinova – Spartak BUL 6,750 7,100 13,850
  Viktoria Nikolova- Levski BUL 6,150 7,150WA 13,300

 

 

Републиканско класиране

въже

  name rope
1 Sofiya Pavlova – Levski Triadica BUL 13,400
2 Gergana Trendafilova – Trakia BUL 12,850
3 Krasimira Ivanova – Gracia BUL 11,950
4 Nikol Miteva – Trakia BUL 11,050
5 Andrea Angelova – Lokomotiv BUL 10,700
6 Kristiana Georgieva – Char DKS BUL 10,500
7 Kosara Vasileva – Nuans BUL 9,350
8 Sofia Radicheva – Levski BUL 8,800

 

Републиканско класиране

Уред по избор

  name Apparatus by choice
1 Jana Pencheva – Levski Triadica BUL 12,800
2 Nikol Miteva – Trakia BUL 11,500
3 Kristiana Georgieva – Char DKS BUL 11,450
4 Krasimira Ivanova – Gracia BUL 10,950
5 Gergana Trendafilova – Trakia BUL 10,850
6 Elizabet Rusalova – Brilyant BUL 10,250
7 Kosara Vasileva – Nuans BUL 9,200
8 Eva Keremidova – Spartak BUL 8,950

 

 

ДМВ

Международно класиране

Многобой

  name rope Apparatus by choice total
1 Darina Hristova – Trakia BUL 12,400 12,100 24,500
2 Vanesa   Emilova – Trakia BUL 11,950 12,400 24,350
3 Solomiia Shatna – Bagira UKR 9,150 10,100 19,250
4 Ouzan Noya – Maccabi ISR 5,650 h 6,250 11,900
5 Peisah Lihi – Maccabi ISR 5,650 h 5,700 11,350

 

 

Международно класиране

въже

  name rope
1 Darina Hristova – Trakia BUL 12,400
2 Vanesa   Emilova – Trakia BUL 11,950
3 Solomiia Shatna – Bagira UKR 9,150

 

Международно класиране

обръч

  name hope
1 Ouzan Noya – Maccabi ISR 5,650
1 Peisah Lihi – Maccabi ISR 5,650

 

 

Международно класиране

Уред по избор

  name Apparatus by choice
1 Vanesa   Emilova – Trakia BUL 12,400
2 Darina Hristova – Trakia BUL 12,100
3 Solomiia Shatna – Bagira UKR 10,100
4 Ouzan Noya – Maccabi ISR 6,250
5 Peisah Lihi – Maccabi ISR 5,700

 

ДМВ

Вътрешно класиране

Многобой

  name rope Apparatus by choice total
1 Nikol Chiplakova – Trakia BUL 10,350 11,200 21,550
2 Kristiyana Kodinova – Trakia BUL 10,450 10,100 20,550
3 Daniela Toncheva – Trakia BUL 10,350 10,100 20,450
4 Petra Stoicheva – Trakia BUL 10,350 9,100 19,450
5 Nikol Baireva – Trakia BUL 9,800 7,050 16,850
6 Elena Shoevska – Trakia BUL 8,150 8,400 16,550
7 Emiliya Dimitrova – Trakia BUL 9,850 6,600 16,450

Вътрешно класиране

въже

  name rope
1 Kristiyana Kodinova – Trakia BUL 10,450
2 Nikol Chiplakova – Trakia BUL 10,350
3 Daniela Toncheva – Trakia BUL 10,350
3 Petra Stoicheva – Trakia BUL 10,350
4 Emiliya Dimitrova – Trakia BUL 9,850
5 Nikol Baireva – Trakia BUL 9,800
 &