Локомотив II постигна победа при домакинството си на Борислав (Първомай). “Черно-белите” надвиха гостите с 1:0 в Садово. Единственото попадение бе дело на Иван Арамазов, който се разписа в 18-ата минута.

Срещата бе помрачена от тежка контузия. В 49-ата минута, след нарушение от страна на Иван Аврамов, Кръстьо Банев се строполи на земята, като впоследствие бе откаран с линейка. Прегледите показаха, че има счупване на крака на две места. За това нарушение съдията Георги Иванов показа само жълт картон на състезателя на Борислав.

С победата пловдивчани остават на 8-мата позиция с актив от 58 точки.

В следващия кръг Локомотив II гостува на ФК Ямбол. Двубоят е насрочен за сряда (10.05) от 18:00ч.

Предстои Кръстьо Банев да бъде опериран в следващите часове! Пожелаваме му бързо и успешно възстановяване! Сигурни сме, че той ще се върне на терена по-силен от всякога!

Ситуацията с Кръстьо Банев можете да видите на 4:44