Вторият отбор на Ботев Пловдив победи дубъла на ЦСКА-София с 2:0. Срещата бе част от подготвителната програма на двата отбора и се игра в Раковски. Интересно е, че и двете попадения паднаха в рамките на 3 минути, а техни автори бяха Монир и Акере.

В 34′ Монир Ал Бадарин откри резултата след многоходова атака на Ботев, която нападателя завърши успешно. В 37′ Акере реализира с летящ плонж след центриране на Балтанов.

Ботев II: Мартин Панев, Никола Нейчев, Костадин Татаров, Габриел Златанов, Мирослав Георгиев, Монир Ал Бадарин, Лъчезар Балтанов, Самуел Акере, Даниел Гичев, Точукву Нади, Уме Емануел (Йордан Костадинов, Ивайло Видев, Иван Иванов, Георги Кущинаров, Добромир Павлов, Максимилиян Симеонов, Константин Павлов, Стилян Стойчев, Никола Гелин, Димитър Балинов, Станислав Петков)