Съдийски назначения, Трета лига – Югоизточна група, 11 кръг

0
81

 

Съдийски назначения, Трета лига – Югоизточна група, 11 кръг:

 

 

 

 

 


08.10./събота/2022 г. – 16:00 часа


ФК “ Родопа Смолян “ (Смолян) – ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол)

ГС: Тодор Тодоров – Пловдив

АС: Румен Иванов – Смолян

АС: Никола Михайлов – Пловдив

4-ти съдия: Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат: Николай Генков – Кърджали


ФК “ Борислав “ (Първомай) – ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)

ГС: Владимир Недялков – Пловдив

АС: Лазар Лазаров – Пловдив

АС: Иван Беделев – Пловдив

4-ти съдия: Теодора Стоева – Пловдив

Делегат: Илко Томов – Пловдив


ФК “ Атлетик“ (Куклен) – ОФК “ Левски 2005 “(Карлово)

ГС: Мюмюм Сар – Бургас

АС: Владимир Минчев – Бургас

АС: Янислав Чанев – Бургас

4-ти съдия: Николай Запрянов – Пловдив

Делегат: Димитър Дончев – Бургас


ФК “ Верея-Ст.Загора“ (Стара Загора) – ПФК “ Берое “ II(Стара Загора)

ГС: Стефан Гурков – Сливен

АС: Станимир Трифонов – Сливен

АС: Желязко Пилатов – Пловдив

4-ти съдияСтефан Стефанов – Стара Загора

Делегат: Неделчо Чакъров – Пловдив


ФК “ Розова долина “ (Казанлък) – ФК “ Димитровград 1947 “ (Димитровград)

ГС: Райко Чакъров – Пловдив

АС: Ириней Бодуров – Пловдив

АС: Владимир Лазаров – Пловдив

4-ти съдия: Павел Попов – Стара Загора

Делегат: Здравко Караджов – Пловдив


ОФК “ Карнобат “ (Карнобат) – ОФК “ Гигант“(Съединение)

ГС: Димо Димов – Сливен

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

АС: Христо Стоянов – Сливен

4-ти съдия: Стефан Димитров – Бургас

Делегат: Антоан Георгиев – Сливен


ФК “ Загорец“ (Нова Загора) – ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас)

ГС: Владимир Вълков – Пловдив

АС: Иван Копчев – Пловдив

АС: Георги Димчев – Пловдив

4-ти съдия: Камен Терзиев – Стара Загора

Делегат: Васил Николов – Пловдив


ФК “ Сокол“ (Марково) – ОФК “ Несебър“ (Несебър)

ГС: Любомир Александров – Хасково

АС: Ариф Садула – Кърджали

АС: Юсуф Караали – Кърджали

4-ти съдия: Марио Генчев – Пловдив

Делегат: Димчо Марков – Хасково


 09.10./неделя/2022 г. – 16:00 часа


ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив) – ФК “ Асеновец 2005“ (Асеновград)

ГС: Георги Иванов – Пловдив

АС: Васил Петров – Пловдив

АС: Никола Гевезов – Пловдив

4-ти съдия: Георги Стоянов – Пловдив

Делегат: Тони Пандарски – Пловдив


ФК “ Сливен “ (Сливен) – ФК “ Саяна Хасково“(Хасково)

ГС: Александър Аргиров – Бургас

АС: Христо Попов – Бургас

АС: Георги Ненчев – Бургас

4-ти съдия: Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат: Валентин Пеев – Бургас