Съдийски назначения за 10 кръг в ЮИ Трета лига

0
67

 

Съдийски назначения за 10 кръг в ЮИ Трета лига:

 

 

 

 

 


04.10./вторник/2022 г. – 16:00 часа


ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол) – ФК “ Сокол“ (Марково)

ГС: Светослав Лазаров – Бургас

АС: Ангел Величков – Сливен

АС: Янислав Чанев – Бургас

4-ти съдия: Димо Димов – Сливен

Делегат: Димчо Кацаров – Бургас


ОФК “ Несебър“ (Несебър) – ФК “ Сливен “ (Сливен)

ГС: Павел Попов – Стара Загора

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

АС: Милен Митев – Стара Загора

4-ти съдия: Мюмюн Сар – Бургас

Делегат: Петко Петков – Стара Загора


ФК “ Саяна Хасково“ (Хасково) – ФК “ Загорец“ (Нова Загора)

ГС: Рюстем Карагарен – Пловдив

АС: Цветан Горанов – Пловдив

АС: Крум Апостолов – Пловдив

4-ти съдия: Любомир Александров – Хасково

Делегат: Стойчо Стоев – Пловдив


ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас) – ОФК “ Карнобат “

ГС: Марио Генчев – Пловдив

АС: Месут Ахмедов – Пловдив

АС: Иван Беделев – Пловдив

4-ти съдияПетър Аспарухов – Бургас

Делегат: Стоян Вътев – Бургас


ОФК “ Гигант“ (Съединение) – ФК “ Розова долина “ (Казанлък)

ГС: Мустафа Шефкет – Кърждали

АС: Владимир Хубенов – Кърджали

АС: Добри Добрев – Пловдив

4-ти съдия: Станислав Станчев – Пловдив

Делегат: Сергей Карафейзиев – Кърджали


ФК “ Димитровград 1947 “ – ФК “ Верея“ (Стара Загора)

ГС: Павлин Тютюнджиян – Бургас

АС: Емил Иванов – Ямбол

АС: Ангел Илиев – Бургас

4-ти съдия: Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат: Георги Николов – Хасково


ПФК “ Берое “ II (Стара Загора) – ФК “ Атлетик“ (Куклен)

ГС: Стефан Димитров – Бургас

АС: Христо Попов – Бургас

АС: Димо Стоянов – Бургас

4-ти съдия: Камен Терзиев – Стара Загора

Делегат: Борис Ганев – Бургас


ОФК “ Левски 2005 “ (Карлово) – ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив)

ГС: Христос Паликаров – Пловдив

АС: Симеон Сталев – Пловдив

АС: Стоян Петров – Пловдив

4-ти съдия: Николай Запрянов – Пловдив

Делегат: Цветан Гърдев – Пловдив


ФК “ Асеновец 2005“ (Асеновград) – ФК “ Борислав “(Първомай)

ГС: Кристиян Колев – Пловдив

АС: Ириней Бодуров – Пловдив

АС: Иван Чобанов – Пловдив

4-ти съдия: Тодор Тодоров – Пловдив

Делегат: Любен Жилков – Пловдив


ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив) – ФК “ Родопа Смолян “ (Смолян)

ГС: Николай Николов – Хасково

АС: Светослав Енчев – Пловдив

АС: Теодор Цветков – Пловдив

4-ти съдия: Владимир Недялков – Пловдив

Делегат: Милко Якимов – Пловдив