Хебър ще изиграе в четвъртък последното си гостуване за сезона. В него пазарджиклии ще имат визита на Миньор в Перник, а мачът започва от 18 часа.

Двубоят бе изтеглен с 48 часа заради провеждането на изборите за Европейски парламент в събота.

В Перник искат много победата в този двубой за да вземат реванш за загубата през есента с 2:3 в Пазарджик.

Освен това треньорският щаб на “чуковете” ще използва срещата с победителя в групата, за да види до колко отборът е израснал през пролетта.
За да засили интересът на трибуните ръководството на Миньор е решило да подари запалка за спомен на всеки привърженик, закупил билет за мача.
При домакините под въпрос за двубоя е единствено Антон Киров, който има здравословен проблем. Наказани при „чуковете” няма. В Хебър също нямат проблеми от дисциплинарен характер. Почти сигурно обаче треньорът на пазарджиклии Николай Митов ще даде възможност за изява на момчета, които са получавали по-малко игрови минути през пролетта.