Наказанията в Трета лига и съдийски назначения за междинния кръг

2
299

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 30 кръг – 08.05.2019 година – 18:00 часа


ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Стойчо Стоев – Кърджали

АС:Румен Иванов – Смолян

АС:Божидар Шуманов – Смолян

 4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат:Радослав Фисински – Смолян


ФК“Садово“(Садово) – ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас)

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Владимир Григоров – Ямбол

4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив

Делегат:Петър Дингилски – Пловдив


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Цветозар Манолов – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Мюмюн Сар – Бургас

4-ти съдия:Павел Попов – Стара Загора

Делегат:Владимир Стоянов – Бургас


ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Павел Драганов – Кърджали

АС:Атанас Делчев – Кърджали

АС:Иван Савов – Кърджали

4-ти съдия:Тодор Малинов – Пловдив

Делегат:Калоян Беделев – Пловдив


ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Владимир Недялков – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

АС:Иван Чобанов – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Петър Вълчев – Пловдив


ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Георги Кабаков – Пловдив

АС:Мартин Маргаритов – Пловдив

АС:Иван Копчев – Пловдив

4-ти съдия:Иван Николов – Хасково

Делегат:Милан Каратанчев – Пловдив


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Христо Панайотов – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

АС:Николай Бахов – Бургас

4-ти съдия:Светослав Шехов – Пловдив

Делегат:Борис Ганев – Бургас


 ОФК“Гигант“(Съединение) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Величко Милчев – Стара Загора

АС:Красимир Енев – Стара Загора

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

4-ти съдия:Тодор Тодоров – Пловдив

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив


ФК“Созопол“(Созопол) – ФК“Димитровград 1947“ от 19:00 часа

ГС:Георги Иванов – Пловдив

АС:Крум Апостолов – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

4-ти съдия:Светослав Лазаров – Бургас

Делегат:Трендафил Думбалаков – Пловдив



 СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени


На свое заседание от 07 май 2019 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:

                                      „Трета лига“ – Югоизточна група
 
Име, фамилия (Отбор)                        Провинение             Наказание
Васил Сантов (Димитровград)                 червен картон            1 среща
Чавдар Камов (Димитровград)                червен картон            1 среща
Веселин Пенев (Раднево)                        5-ти жълт картон       1 среща
Васил Колев (Първомай)                         5-ти жълт картон       1 среща

2 КОМЕНТАРА

  1. Съединение и Карлово всеки път си викат

  2. Орела си е поръчал съдия за Казанлък. В Съединение също е поръчан. Там въпросът е дали Плъха не е продал мача зад гърба на Цольов.

Comments are closed.