Левски (Карлово) изненада класически ОФК Карнобат като гост

0
896
Левски (Карлово) - архив

Днес се играха срещите от междинния 4-ти кръг в Трета лига – Югоизточна група. Левски (Карлово) записа изненадваща за мнозина класическа победа над ОФК Карнобат като гост.

Двубоят започна злополучно за домакините, които още в 1-ва минута вече бяха догонващи в резултата. Стефан Чилингиров се измъкна от опеката на бранителите и реализира за 0:1 в полза на карловци.

До края на първото полувреме, въпреки опитите на Георги Калоянов, Живко Димов и компания, изравнителен гол не падна.

Втората част започна със силен натиск на карнобатлии. Кристиян Христов, Живко Димов, Димитър Петров и Георги Калоянов пробваха по най-различен начин да реализират гол, но топката така и не влетяваше в мрежата на противника.
Вместо това, „Карнобат” допусна още два гола. В 83-та минута Димитър Петров си отбеляза автогол, в опит да изчисти топката, а в даденото от съдията продължение Стефан Чилингиров реализира втори гол за крайното 0:3.

В друг мач от кръга „Атлетик“ Куклен победи „Гигант“ в Съединение с 1:0. Кукленци заслужено стигнаха до успеха в нервен мач, след като показаха по-висока ефективност. Голямоконарци са в дъното на класирането без спечелена точка.

В следващия кръг карловци приемат тима на „Раковски 2011“, който днес записа минимална победа над „Тунджа“ от село Ягода.

„Карнобат”: Роман Василев, Трендафил Момчилов, Милен Стоянов, Пейчо Делиминков /77 – Кристиян Христов/, Пламен Димитров, Гюнай Христемов, Живко Димов, Димитър Иванов /57 – Йозгюр Садула/, Георги Калоянов, Яни Николов, Димитър Петров

„Левски” /Карлово/: Цветан Тодоров, Атанас Джаферов /29 – Пламен Христов/, Васил Василев /90 – Здравко Костадинов/, Борис Бисеров, Никола Данчев, Йордан Ковачев, Веселин Филипов, Стефан Чилингиров /90 – Димо Георгиев/, Лъчезар Ангелов, Стефан Стойнов, Васил Стефанов

Ето получените резултати и актуално класиране:

30 август 2017, сряда, 18:00 ч / IV кръг:
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        1:1 (0:1) 
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    0:1 (0:0) 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)        отложен * 
* - отложен заради участието на Сокол в турнира за Купата на България.
в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)    0:3 (0:1) 
Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                        1:0 (0:0) 
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)                    0:3 (0:1) 
Раковски 2011 (Раковски) - Тунджа 2006 (Ягода)            1:0 (0:0) 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)         9:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 (2:0) 

ПРОГРАМА V кръг 2 септември 2017, събота, 17:00 ч / :
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)       - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)    - 
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                    - 
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)             - 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч / V кръг:
Тунджа 2006 (Ягода) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ямбол 1915 (Ямбол)                  4    4   0   0   19:6    12 
-------------------------------------------------------------------
 2. Арда (Кърджали)                     4    4   0   0   13:0    12
 3. Загорец (Нова Загора)               4    4   0   0    8:0    12 
 4. Карнобат (Карнобат)                 4    3   0   1   13:5     9 
 5. Борислав 2009 (Първомай)            4    3   0   1    7:4     9
 6. Миньор (Раднево)                    4    2   0   2    8:6     6 
 7. Сокол (Марково)                     3    2   0   1   10:4     6 
 8. Евроколеж (Пловдив)                 4    2   0   2    9:13    6 
 9. Раковски 2011 (Раковски)            4    2   0   2    4:3     6 
10. Левски (Карлово)                    4    2   0   2    8:4     6
11. Атлетик (Куклен)                    4    2   0   2    5:8     6  
12. Розова долина (Казанлък)            4    1   1   2    3:4     4 
13. Верея II (Стара Загора)             4    1   1   2    5:7     4      
14. Димитровград 1947 (Димитровград)    3    1   0   2    2:5     3 
15. Свиленград 1921 (Свиленград)        4    1   0   3    2:15    3 
16. Асеновец 2005 (Асеновград)          4    0   0   4    4:12    0 
-------------------------------------------------------------------
17. Гигант (Съединение)                 4    0   0   4    2:10    0  
18. Тунджа 2006 (Ягода)                 4    0   0   4    3:19    0 

източник класиранеbulgarian-football.com