Тимът на “Вихър” Войсил завърши с победа предсезонната си подготовка. В неделя отботът от Войсил Войсил гостува в село Маноле на местния “Марица” и победи с 4:3.

До десетата минута “Вихър” водеше с 2:0. Двата гола бяха дело на Велко Калеев. Марица изравни резултата, а в самия край на полувремето Даниел Колев покачи на 2:3. Второто полувреме започна равностойно, но все пак “Марица” отново стигна до равенството. След което “Вихър” пропусна няколко положения за гол след контраатаки. Все пак в 85-та минута Велко Калеев оформи своя хеттрик и донесе победата за “Вихър” в последната контрола на тима.

В първия кръг на “А” ОФГ, на 27 август, “Вихър” Войсил приема ФК “Кричим”. Ден по-рано “Марица” посреща в Маноле новака “Вихър” Войводиново.