Съдийски назначения Първа и Втора лига

0
274

Съдийски назначения 4-ти кръг Първа лига

4 Авг 2017 г. Петък 18:00 ч.
ПФК Славия АД – ПФК Берое ЕАД

ГС:    Георги Николов Кабаков              АС1:    Йордан Петров Петров         АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Павлин Цветанов Михайлов    ДАС1:    Георги Кънчев Димитров    ДАС2:    Валентин Георгиев Станчев
СН:    Кирил Петков Йорданов

4 Авг 2017 г. Петък 21:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД – ПФК Черно море

ГС:    Петър Стефанов Доровски         АС1:    Петър Николов Джугански            АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Веселин Мишев Добриянов    ДАС1:    Ангел Детелинов Баялцалиев    ДАС2:    Ангел Любенов Ангелов
СН:    Костадин Ангелов Гергинов

5 Авг 2017 г. Събота 18:45 ч.
ФК Верея – ПФК Левски АД

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Людмилов Калудов       АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Даниел Милков Ников      ДАС1:    Рюстем Джемил Карагарен    ДАС2:    Димитър Михайлов Михайлов
СН:    Кольо Димитров Данев

5 Авг 2017 г. Събота 21:00 ч.
Витоша – ПФК Лудогорец 1945 АД

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мартин Иванов Димитров      АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Младен Маринчев Маринов    ДАС1:    Николай Йорданов Колев    ДАС2:    Волен Валентинов Чинков
СН:    Йордан Костадинов Иванов

6 Авг 2017 г. Неделя 20:00 ч.
ПФК ЦСКА–София – ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД

ГС:    Никола Антонов Попов          АС1:    Георги Пламенов Тодоров      АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Дениз Пиринов Соколов    ДАС1:    Георги Димитров Давидов    ДАС2:    Георги Милков Гинчев
СН:    Илонка Миланова Джалева     

7 Авг 2017 г. Понеделник 20:30 ч.
ФК Дунав 2010 – Етър

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов     АС1:    Димо Дамянов Вълчев                 АС2:    Велислав Христов Миленков
4-ТИ:    Мирослав Максимов Иванов    ДАС1:    Станислав Георгиев Тодоров    ДАС2:    Димитър Иванов Желязков
СН:    Светослав Петров Славов

ПФК Ботев АД – Септември София  –  Отложен за 12 Октомври 2017г.

Съдийски назначения 3-ти кръг Втора лига

5 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
Царско Село – Литекс

ГС:    Станислав Тошев Ставров        АС1:    Илиян Петров Капарашев        АС2:    Даниел Пенчев Йорданов
4-ТИ:    Вангел Борисов Вангелов
СН:    Красимир Драганов Драганов

5 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
ФК Созопол – ОФК Поморие

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов
СН:    Христо Тенев Недялков

5 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 – Несебър

ГС:    Калоян Венелинов Кирилов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Никола Илиянов Атанасов
СН:    Николай Тодоров Петров

5 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
Ботев Враца – ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Никола Павлов Петров            АС1:    Пламен Хинков Хинков               АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански
СН:    Ивайло Серьожев Лазараов

5 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище – Локомотив София

ГС:    Иван Георгиев Пенчев            АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов
СН:    Тихомир Димитров Костовски

5 Авг 2017 г. Събота 19:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица – Струмска слава

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Николай Тодоров Христов          АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Георги Василев Йорданов

6 Авг 2017 г. Неделя 20:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II – Черноморец Балчик

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов        АС1:    Мирослав Николаев Желев        АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев
СН:    Любомир Йорданов Войков

7 Авг 2017 г. Понеделник 18:00 ч.
Монтана – Марица

ГС:    Румен Красимиров Христов        АС1:    Асен Крумов Крумов             АС2:    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                
СН:    Алексей Иванов Николов