Съдийски назначения във Втора лига – 1 кръг

0
143
Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига
20 юли 2017 11:01

22 Юли 2017 г. Събота 18:30 ч.
Царско Село – Несебър

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров
СН:    Николай Георгиев Ангелов

22 Юли 2017 г. Събота 18:30 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 – ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Атанас Иванов Делчев    АС2:    Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:    Никола Илиянов Атанасов
СН:    Тихомир Георгиев Боболов

22 Юли 2017 г. Събота 18:30 ч.
Ботев Враца – Марица

ГС:    Вангел Борисов Вангелов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Мартин Емилов Стоименов                
СН:    Милко Петков Николов     

22 Юли 2017 г. Събота 18:30 ч.
ФК Оборище Панагюрище – Монтана

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Цанко Костадинов Миндалов
СН:    Георги Димитров Влъчков

22 Юли 2017 г. Събота 19:00 ч.
ФК Созопол – Черноморец Балчик

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов
СН:    Райчо Стоянов Райчев

22 Юли 2017 г. Събота 20:00 ч.
Литекс – Струмска слава

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански
СН:    Йордан Иларионов Дурчев

23 Юли 2017 г. Неделя 20:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II – Локомотив София

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Николай Тодоров Христов
4-ТИ:    Димитър Михайлов Михайлов
СН:    Борис Димитров Борисов

24 Юли 2017 г. Понеделник 18:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица – ОФК Поморие

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев
СН:    Николай Тодоров Петров
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.