Левски (Карлово) отстъпи на лидера Несебър с 3:1 в Карлово. Срещата бе от 36-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Никола Гелин откри за гостите в 24-ата минута. В 28-ата съотборника му Генчо Далев уцели гредата. Валентин Сливов вкара втория гол в 32-ата минута. Секунди преди края на първата част, топката влезе за трети път в мрежата на левскарите, но рефера не зачете попадението на Нуретин Пюскюлю, отсъждайки засада. Още положения създадоха футболистите на Несебър, но ги пропиляха. В 70-ата минута Михаил Лалев върна интригата – 1:2. Секунди преди края обаче Стоянчо Велинов фиксира окончателното 1:3. Домакините доиграха мача в намален състав, заради червен картон на техен футболист. След този успех, Несебър се доближи още повече до професионалния футбол. Домакините имаха претенциите към съдийството в този мач.