3:3 приключиха в Раковски, местния Секирово и едноименния тим на Несебър. Срещата е от 28-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана безкомпромисна битка. Гостите влязоха лежерно в нея, а домакините вихрено и набързо вкараха два гола. Стефан Рабаджийски откри само след 180 секунди игра. Запрян Запрянов удвои в 9-ата минута. Едва тогава футболистите на Несебър се събудиха. Кристиян Парашкевов намали – 2:1 в 32-ата минута. Никола Гелин тресна гредата на тима от Раковски. Съотборниците му поискаха от съдията наказание за играч на Секирово, който удари с лакът Нуретин Пюскюлю и се появи кръв по лицето на футболиста от Несебър.

Парашкевов изравни, четвърт час след почивката. В 67-ата минута обаче Иван Гендов реализира трето попадение за Секирово. После от Несебър поискаха дузпа за нарушение на Гендов, но рефера подмина безмълвно протестите им. Тодор Петров възстанови равенството в 74-ата минута. Съотборникът му Радослав Терзиев уцели гредата. Пред отсрещната врата, Никола Лалев пък пропусна отблизо да вкара с глава.