Home Без категория Юноши на Локо Пд качиха Принца на Пловдив на 9-ката за Тракия!...

Юноши на Локо Пд качиха Принца на Пловдив на 9-ката за Тракия! СНИМКИ

2163
    2

Локомотив Пловдив разгроми Евроколеж при набор 2001 в мач игран този предиобед на Лаута, информира секцията за юношески футбол на Glas.bg. На скамейката на гостите личеше осанката на Принца на Пловдив Тодор Тимонов, но Лимона буквално бе качен на рейс номер 9 от момчетата на Васил Ангелов.

Още от първата минута на мача домакините от Локомотив Пловдив натикаха своя съперник в неговата половина. При една от многото атаки черно-белите, те спечелиха фаул пред наказателното поле на Евроколеж. Парлин Стойчев застана зад топката и със силен удар не остави шансове на вратаря на колежани Йордан Йотов и откри резултата. Николай Колев изведе перфектно Стойчев в 27′ и Павлин вкара второто си попадение в мача, удвоявайки преднината на черно-белите. В 30′ Петков направи преднината на Локо Пд класическа. В 34′ Филип Колев с феноменално изпълнение покачи резултата на разгромното 4:0. Нападателят на черно-белите навърза четирима футболисти на съперника и с мнго точен удар забоде топката под напречната греда на вратата на Йотов. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивката.

В 56-тата минута смърфовете вкараха две попадения в рамките на 60 секунди. Първо Филип Колев вкара за вотри път в мрежата, на Йотов, а след него Павлин Стойчев оформи хеттрика си, правейки резултата 6:0. В 60′ Стойчев вкара своя четвърти гол и общо седми във вратата на Евроколеж. Черно-белите обаче не спряха до тук. В 65′ Филип Колев също оформи своя хеттрик пронизвайки мрежата на Евроколеж за осми път.  Героят на този мач Павлин Стойев обаче още не бе казал последната си дума. В 67′ той получи много хубав пас от Петко Петков и покачи резултата на 9:0.

Локо Пд – Евроколеж 9:0
    1:0 – Павлин Стойчев 11′
    2:0 – Павлин Стойчев 27′
    3:0 – Петко Петков 30′
    4:0 – Филип Колев 34′
    5:0 – Филип Колев 56′
    6:0 – Павлин Стойчев 56′
    7:0 – Павлин Стойчев 60′