Сокол (Марково) спечели у дома с 4:3 срещу Асеновец (Асеновград). Двубоят е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана зрелищен, динамичен и резултатен мач. Вихрено начало домакините. Сезгин Четин прехвърли вратаря на гостите от центъра на терена и даде старт на голеадата в 5-ата минута . 180 секунди по-късно Низар Алруб удвои.

Асеновградчани обаче приеха пасива хладнокръвно, а в последния четвърт час преди почивката обърнаха резултата в своя полза. В 30-ата минута Мирослав Кайряков намали – 2:1. Десетина по-късно капитана Реджеб Халил изравни. Петър Шопов направи обрата факт в последните секунди на първото полувреме. Ангел Рахов напусна резервната скамейка и заигра за Сокол от началото на втората част. Той уцели два пъти гредите, а в 70-ата минута възстанови равенството – 3:3. В 82-ата минута Николай Парнаров свали топката пред празната врата и Станимир Марински вкара победния гол – 4:3.