Отборът на Локомотив II (Пловдив) се завърна на победния път в Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” се наложиха над Черноморец (Бургас) с 2:1 на “Лаута”, като двата отбора изиграха бърз и динамичен мач. Гюзелев даде аванс на “акулите”, но попадения на Банев и Михайлов донесоха трите точки на пловдивчани.

Първото по-сериозно положение се откри в 7-ата минута. Кръстьо Банев се озова сам срещу стража на гостите, но не успя да го преодолее. В 10-ата минута “черно-белите” отново бяха близо до гола. Тони Лесов комбинира с Банев, който стреля над целта. В 18-ата минута Черноморец стигна до дузпа – Мартин Паскалев игра с ръка и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана Венцислав Гюзелев, който не сбърка за 0:1. Локомотив II веднага реагира и организира две опасни атаки, които завършиха с изстрели на Васил Църцев и Иван Михайлов. В 32-ата минута пловдивчани стигнаха до гол. Петър Андреев нахлу в наказателното поле на гостите и стреля, стражът на бургазлии изби, но при добавката Кръстьо Банев се разписа за 1:1.

През втората част Локомотив II отново бе по-активния тим и отново имаше шансове пред Андреев и Банев. Гостите отговориха с опасна атака, в която Кристиан Томов се намери решително. В 63-ата минута “черно-белите” стигнаха до дузпа – Теодор Фърков бе съборен в наказателното поле. Иван Михайлов застана зад бялата точка и вкара за крайното 2:1.

Локомотив II e на 8-мо място в класирането с актив от 42 пункта. На 31.03 “черно-белите” гостуват на Гигант в Съединение от 17:00ч.

Локомотив II игра в състав: Кристиан Томов, Видол Сейменски, Мартин Паскалев, Александър Георгиев, Габриел Земярски, Тони Лесов, Васил Църцев, Теодор Фърков, Кръстьо Банев, Иван Михайлов, Петър Андреев (Стилян Иванов, Мартин Иванов, Чавдар Благов, Пламен Петров, Борислав Гадженаков, Марио Начев, Кристиан Орманов, Иван Величков, Антон Коспартов)