Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 17 кръг

0
54

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 17 кръг:

 

 

 

 


12.11./събота/2022 г. – 14:30 часа


ФК “ Атлетик “ (Куклен) – ФК “ Ямбол 1915 “ (Ямбол)

ГС: Стефан Стефанов – Стара Загора

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

АС: Пламен Загоров – Стара Загора

4-ти съдия: Станислав Станчев – Пловдив

Делегат: Динко Христов – Стара Загора


ФК “ Верея Ст.Загора“ (Стара Загора) – ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив)

ГС: Светослав Лазаров – Бургас

АС: Христо Георгиев – Бургас

АС: Ганчо Джевелеков – Бургас

4-ти съдия: Камен Терзиев – Стара Загора

Делегат: Димитър Дончев – Бургас


ФК “ Розова долина “ (Казанлък) – ФК “ Борислав 2009“ (Първомай)

ГС: Стефан Димитров – Бургас

АС: Ангел Илиев – Бургас

АС: Снежана Петрунов – Стара Загора

4-ти съдия: Павел Попов – Стара Загора

Делегат: Донка Желева – Стара Загора


ОФК “ Карнобат“ (Карнобат) – ФК “ Родопа Смолян“ (Смолян)

ГС: Николай Запрянов – Пловдив

АС: Иван Беделев – Пловдив

АС: Антоан Миленов – Пловдив

4-ти съдия: Мюмюн Сар – Бургас

Делегат: Тони Пандарски – Пловдив


ФК “ Загорец“ (Нова Загора) – ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)

ГС: Александър Аргиров – Бургас

АС: Димо Стоянов – Бургас

АС: Георги Ненчев – Бургас

4-ти съдия: Иван Петров – Ямбол

Делегат: Борис Ганев – Бургас


ФК “ Сокол “ (Марково) – ОФК “ Левски “ (Карлово)

ГС: Владимир Вълков – Пловдив

АС: Георги Димчев – Пловдив

АС: Крум Апостолов – Пловдив

4-ти съдия: Емил Бойчев – Пловдив

Делегат: Любен Жилков – Пловдив


ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас) – ОФК “ Гигант “ (Съединение)

ГС: Радослав Гидженов – Пловдив

АС: Янко Чакъров – Пловдив

АС: Иреней Бодуров -Пловдив

4-ти съдия: Павлин Тютюнджиян – Бургас

Делегат: Цветан Гърдев – Пловдив


13.11./неделя/2022 г. – 14:30 часа


ФК “ Сливен “ (Сливен) – ФК “ Асеновец 2005“ (Асеновград)

ГС: Любомир Александров – Хасково

АС: Милен Митев – Стара Загора

АС: Юсуф Караали – Кърджали

4-ти съдия: Стефан Гурков – Сливен

Делегат: Стойчо Стоев – Кърджали


ОФК “ Несебър “ – ПФК “ Берое “ II (Стара Загора) 

ГС: Альоша Карамфилов – Ямбол

АС: Емил Иванов – Ямбол

АС: Владимир Григоров – Ямбол

4-ти съдия: Александър Аргиров – Бургас

Делегат:  Георги Христов – Ямбол


ФК “ Саяна Хасково “ (Хасково) – ФК “ Димитровград 1947“ 

ГС: Николай Николов – Хасково

АС: Желязко Атанасов – Хасково

АС: Стефан Георгиев – Стара Загора

4-ти съдия: Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат:  Митко Маринов – Хасково


На свое заседание от 11 ноември 2022 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:

                        „Трета лига“ – Югоизточна група

Име,фамилия(Отбор)             Провинение           Наказание

Стоян Марудов(Борислав)         червен картон           1 среща

Динко Митрев(Борислав)          червен картон           1 среща

Иван Арамазов(Локомотив)       червен картон           1 среща

Теодор Стефанов(Родопа)         червен картон           1 среща