Съдийски назначения, Трета лига – Югоизточна група, 15 кръг:

0
60

 

 

Съдийски назначения, Трета лига – Югоизточна група, 15 кръг:

 

 

 

 

 


29.10./събота/2022 г. – 16:00 часа


ФК “ Атлетик“ (Куклен) – ФК “ Борислав 2009 “(Първомай)

ГС: Тодор Тодоров – Пловдив

АС: Лазар Лазаров – Пловдив

АС: Симеон Сталев – Пловдив

4-ти съдия: Емил Бойчев – Пловдив

Делегат: Илко Томов – Пловдив


ФК “ Верея-Ст.Загора“ (Стара Загора) – ФК “ Родопа“ (Смолян)

ГС: Станислав Станчев – Пловдив

АС: Желязко Пилатов – Пловдив

АС: Иван Чобанов – Пловдив

4-ти съдия: Камен Терзиев – Стара Загора

Делегат: Камена Георгиева – Пловдив


ФК “ Розова долина “ (Казанлък) – ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)

ГС: Стефан Гурков – Сливен

АС: Христо Стоянов – Сливен

АС: Стоян Зафиров – Ямбол

4-ти съдия: Павел Попов – Стара Загора

Делегат: Донка Желева – Стара Загора


ОФК “ Карнобат “ (Карнобат) – ФК “ Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС: Стефан Стефанов – Стара Загора

АС: Стефан Георгиев – Стара Загора

АС: Пламен Загоров – Стара Загора

4-ти съдия: Стефан Димитров – Бургас

Делегат: Валентин Пеев -Бургас


ФК “ Загорец“ (Нова Загора) – ОФК “ Левски  “(Карлово)

ГС: Апостол Иванов – Пловдив

АС: Никола Михайлов – Пловдив

АС: Стоян Петров – Пловдив

4-ти съдия: Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат: Георги Карушев – Пловдив


ФК “ Сокол“ (Марково) – ФК “ Димитровград 1947 “

ГС: Светослав Лазаров – Бургас

АС: Христо Попов – Бургас

АС: Георги Ненчев – Бургас

4-ти съдия: Теодора Стоева – Пловдив

Делегат: Николай Христов – Бургас


ОФК “ Несебър“ (Несебър) – ОФК “ Гигант“(Съединение)

ГС: Кристиян Колев – Пловдив

АС: Атанас Пилатов – Пловдив

АС: Георги Димчев – Пловдив

4-ти съдия: Александър Аргиров – Бургас

Делегат: Тони Пандарски – Пловдив


30.10./неделя/2022 г. – 14:30 часа


ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив) – ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол)

ГС: Любомир Александров – Хасково

АС: Желязко Атанасов – Хасково

АС: Юсуф Караали – Кърджали

4-ти съдия: Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат: Николай Генков – Кърджали


ФК “ Сливен “ (Сливен) – ПФК “ Берое “ II (Стара Загора) 

ГС: Петър Аспарухов – Бургас

АС: Ганчо Джевелеков – Бургас

АС: Христо Георгиев – Бургас

4-ти съдия: Иван Петров – Ямбол

Делегат: Мишо Бахов – Сливен


ФК “ Саяна Хасково“ (Хасково) – ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас)

ГС: Неделчо Гаджалов – Пловдив

АС: Васил Петров – Пловдив

АС: Антоан Миленов – Пловдив

4-ти съдия: Николай Николов – Хасково

Делегат:  Васил Николов – Пловдив