Междинният кръг в ЮИ Трета лига – резултати и класиране

0
126
Спартак - Локомотив II 1:0, ЮИ Трета лига, 16.10.2021

 

Междинният кръг в ЮИ Трета лига – резултати и класиране:

 

 

 

 

26 октомври 2022 г., сряда, 16:00 ч / XIV кръг:
в Стралджа:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Саяна (Хасково)                   0:0 
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              0:1 (0:1) 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                     1:0 (1:0) 
Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Сливен (Сливен)     3:2 (1:1) 
Берое II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)           1:4 (1:1) 
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                    0:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     1:2 (1:1) 
Спартак 1947 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)             7:0 (5:0) 
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)                 4:0 (2:0) 
Борислав 2009 (Първомай) - Локомотив 1926 II (Пловдив)    отложен 
29 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч / XV кръг:
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Верея (Стара Загора) - Родопа Смолян (Смолян)              - 
Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                   - 
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)                    - 
30 октомври 2022 г., неделя, 14:30 ч / XV кръг:
в Садово:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)        - 
ФК Сливен (Сливен) - Берое II (Стара Загора)               - 
Саяна (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас)                 - 

 

  #  ОТБОР M П Р З ГР Т
1 Несебър  14 11 1 2 33:13 34
2 Гигант (Съединение) 14 10 3 1 26:9 33
3 Черноморец (Бургас) 14 8 5 1 35:4 29
4 Асеновец (Асеновград) 14 8 3 3 32:13 27
5 Загорец (Нова Загора) 14 7 6 1 20:5 27
6 Розова долина (Казанлък) 13 8 2 3 29:11 26
7 Спартак (Пловдив) 14 7 4 3 30:14 25
8 Родопа (Смолян) 13 7 2 4 19:19 23
9 Саяна (Хасково) 13 6 3 4 26:11 21
10 Димитровград  14 6 1 7 21:20 19
11 Сокол (Марково) 14 6 1 7 21:21 19
12 Ямбол 14 4 5 5 15:16 17
13 Атлетик (Куклен) 14 5 2 7 16:25 17
14 Левски (Карлово) 13 4 3 6 13:16 15
15 Локомотив II (Пловдив) 13 3 3 7 5:14 12
16 Берое II (Стара Загора) 14 3 2 9 13:33 11
17 Борислав (Първомай) 13 3 1 9 12:35 10
18 Сливен 14 3 1 10 23:42 10
19 Карнобат 14 1 6 7 8:22 9
20 Верея (Стара Загора) 14 0 0 14 4:58 0