Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 9 кръг

0
88

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 9 кръг:

 

 

 

 

 


28.09./сряда/2022 г. – 17:00 часа


ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)   – ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол)

ГС: Владимир Вълков – Пловдив

АС: Йордан Петров – Пловдив

АС: Иван Копчев – Пловдив

4-ти съдия: Апостол Иванов – Пловдив

Делегат: Трендафил Думбалаков – Пловдив


ФК “ Родопа “ (Смолян) – ФК “ Асеновец “(Асеновград)

ГС: Стефан Стефанов – Стара Загора

АС: Милен Митев – Стара Загора

АС: Виктор Динев – Стара Загора

4-ти съдия: Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат: Владимир Годуманов – Кърджали


ФК “ Борислав (Първомай) – ОФК “ Левски  “(Карлово)

ГС: Георги Стоянов – Пловдив

АС: Крум Апостолов – Пловдив

АС: Лилия Думбалакова – Пловдив

4-ти съдия: Владимир Недялков – Пловдив

Делегат: Здравко Караджов – Пловдив


ПФК “Локомотив“ II (Пловдив) – ПФК “Берое“ II (Стара Загора)

ГС: Любомир Александров – Хасково

АС: Емил Иванов – Ямбол

АС: Стоян Зафиров – Ямбол

4-ти съдия: Райко Чакъров – Пловдив

Делегат: Димитър Янев – Ямбол


ФК “ Атлетик“ (Куклен) – ФК “ Димитровград“

ГС: Петър Аспарухов – Бургас

АС: Ангел Величков – Сливен

АС: Стефан Георгиев – Стара Загора

4-ти съдия: Рюстем Карагарен – Пловдив

Делегат: Валентин Пеев – Бургас


ФК “ Верея“ (Стара Загора) – ОФК “ Гигант“(Съединение)

ГС: Мюмюн Сар – Бургас

АС: Владимир Минчев – Бургас

АС: Янислав Чанев – Бургас

4-ти съдия: Стефан Димитров – Бургас

Делегат: Димитър Дончев – Бургас


ФК “ Розова долина “ (Казанлък) – ФК “ Черноморец“ (Бургас)

ГС: Денислав Сталев – Пловдив

АС: Николай Чакъров – Пловдив

АС: Цветан Горанов – Пловдив

4-ти съдия: Камен Терзиев – Стара Загора

Делегат: Георги Карушев – Пловдив


ОФК “ Карнобат “ (Карнобат) – ФК “ Саяна“(Хасково)

ГС: Стефан Гурков – Сливен

АС: Станимир Трифонов – Сливен

АС: Желязко Пилатов – Пловдив

4-ти съдия: Павлин Тютюнджиян – Бургас

Делегат: Стоян Димов – Сливен


ФК “ Загорец“ (Нова Загора) – ОФК “ Несебър“ (Несебър)

ГС: Николай Николов – Хасково

АС: Светослав Енчев – Пловдив

АС: Теодор Цветков – Пловдив

4-ти съдия: Кольо Колев – Ямбол

Делегат: Веселин Василев – Хасково


ФК “ Сливен “ (Сливен) – ФК “ Сокол“ (Марково)

ГС: Валентин Железов – Бургас

АС: Христо Георгиев – Бургас

АС: Димо Стоянов – Бургас

4-ти съдия: Димо Димов – Сливен

Делегат:  Стоян Вътев – Бургас