Спартак (Пловдив) постигна втора поредна победа в първенството на Югоизточна Трета лига. “Гладиаторите” се наложиха с 3:1 над втория отбор на Берое в мач, който се игра на стадион “Локомотив” в Стара Загора.

В 25-ата минута след отлично двойно подаване Георги Лазаров изведе Мирослав Радев, който откри резултата. Само 4 минути по-късно Георги Лазаров покачи на 2:0, след като бе изведен в наказателното поле.

Малко след това домакините от Берое II намалиха резултата. Четири минути преди края на мача Кирил Георгиев оформи окончателното 1:3 след изпълнение на пряк свободен удар.

Така възпитаниците на Данаил Бачков имат в актива си 9 точки и вече са на 9-о място във временното класиране. В следващия кръг, на 19 септември от 17:00 часа на стадион Пловдив, Спартак приема тима на Левски Карлово.