БФС обяви програмата за 3-ти и 4-ти кръг на родния шампионат!

3
884

БФС одобри програмата за мачовете от 3-ти и 4-ти кръг на родния шампионат както и за втория и третия кръг на Втора лига.

Ето и мачовете по дни и часове:

3-ти кръг

26.07 /петък/

Дунав – Царско село 18:30 часа NOVA SPORT

27.07 /събота/

Черно море – Етър 18:45 часа DIEMA SPORT

Арда Кж – Берое 21:00 часа DIEMA SPORT

28.07 /неделя/

Ботев Вр – Локомотив Пд 18:45 часа DIEMA SPORT

Славия – ЦСКА 21:00 часа DIEMA SPORT

29.07 /понеделник/

Левски – Ботев Пд 18:45 часа DIEMA SPORT

Лудогорец – Витоша Бистрица 21:00 часа DIEMA SPORT

4-ти кръг

02.08 /петък/

Витоша – Арда Кж 18:45 часа NOVA SPORT

Черно море – Славия 21:00 часа DIEMA SPORT

03.08 /събота/

Етър ВТ – Ботев Пд 18:45 часа DIEMA SPORT

Берое – Дунав 21:00 часа DIEMA SPORT

04.08 /неделя/

ЦСКА – Ботев Вр 18:45 часа DIEMA SPORT

Локомотив Пд – Лудогорец 21:00 часа DIEMA SPORT

05.08 /понеделник/

Царско село – Левски 21:00 DIEMA SPORT

Ето и мачовете от Втора лига:

2-ри кръг

26.07 /петък/

Монтана – Нефтохимик 21:00 часа DIEMA SPORT

27.07 /събота/

Локомотив Сф – Лудогорец ІІ 18:30 часа

Поморие – Кариана 18:30 часа

Струмска слава – Литекс 18:30 часа

Спартак Вн – Хебър Пз 19:30 часа

Пирин Бл – Ботев Гълъбово 20:00 часа

Спартак Пл – ЦСКА 1948 20:00 часа

Локомотив ГО – Черноморец Бч 20:00 часа

29.07/понеделник/

Септември Сф – почива

3-ти кръг

03.08 /събота/

Кариана – Локомотив ГО 18:00 часа

Хебър Пз – Монтана 18:00 часа

Ботев Гълъбово – Локомотив Сф 18:00 часа

Черноморец Бч – Струмска слава 19:30 часа

ЦСКА 1948 – Спартак Вн 20:00 часа

04.08 /неделя/

Нефтохимик – Поморие 19:30 часа

05.08 /понеделник/

Септември Сф – Пирин Бл 18:30 часа DIEMA SPORT

Лудогорец ІІ – Спартак Пл 19:30 часа

Литекс – почива

3 КОМЕНТАРА

  1. 6
    1

    Стоян канара излезе от комата и обича с петичката в дивия.

  2. 9
    2

    Честит ПЕТАк, пловдивчани!!! Честито и на селскостопанските труженици и животновъдите от селата!

Comments are closed.