Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 32 кръг

0
272
Павлета Рашкова - съдия

 

Съдийски назначения в Трета лига“ – Югоизточна група, 32 кръг:

 

 

 

 


18.05./събота/2019 г. – 18:00 часа


ФК“Миньор“(Раднево) – ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) от 17:00 часа

ГС:Валентин Станчев – Сливен

АС:Христо Стоянов – Сливен

АС:Ангел Величков – Сливен

 4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат:Димитър Петров – Стара Загора


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Райко Чакъров – Пловдив

АС:Тони Пандарски – Пловдив

АС:Лазар Лазаров – Пловдив

4-ти съдия:Величко Милчев – Стара Загора

Делегат:Петър Зехтински – Пловдив


ФК“Садово“(Садово) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Александър Аргиров – Бургас

АС:Васил Шавов – Бургас

АС:Мюмюн Сар – Бургас

4-ти съдия:Атанас Пилатов – Пловдив

Делегат:Живко Недялков – Бургас


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Георги Иванов – Пловдив

АС:Деян Георгиев – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

4-ти съдия:Павел Павлов – Стара Загора

Делегат:Георги Карушев – Пловдив


ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Сокол“(Марково) от 17:00 часа

ГС:Димо Димов – Сливен

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Костадин Керацов – Сливен

4-ти съдия:Татяна Малинова – Пловдив

Делегат:Веселин Балтов – Сливен


ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Стефан Павлов – Бургас

АС:Мирослав Желев – Бургас

АС:Иван Жечев – Бургас

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Валентин Пеев – Бургас


ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Даниел Краевски – Пловдив

АС:Йордан Петров – Пловдив

АС:Иван Копчев – Пловдив

4-ти съдия:Николай Николов – Хасково

Делегат:Петко Гайдаров – Пловдив


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Кристина Георгиева – Пазарджик

АС:Лилия Думбалакова – Пловдив

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Цветан Гърдев – Пловдив


ОФК“Гигант“(Съединениев) – ФК“Созопол“(Созопол)

ГС:Стойчо Стоев – Кърджали

АС:Владимир Хубенов – Кърджали

АС:Недялко Драганов – Кърджали

4-ти съдия:Христо Христов – Кърджали

Делегат:Георги Захариев  – Пловдив



СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени