Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, софиянци свирят дербито в Кършияка

0
337

Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 16 кръг – 24.11.2018 година – 14:30 часа

24.11./събота/2018 г. – 14:30 часа:

ФК“Миньор“(Раднево) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Павел Драганов – Кърджали

АС:Божидар Карафейзиев – Кърджали

АС:Недялко Драганов – Кърджали

 4-ти съдия:Величко Милчев – Стара Загора

Делегат:Динко Златанов – Стара Загора

 

ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Созопол“(Созопол)

ГС:Васимир Ел Хатиб – София

АС:Павлин Михайлов – София

АС:Юлиян Тодоров – София

4-ти съдия:Теодора Стоева – Пловдив

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив

 

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Николай Марков – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Калоян Беделев – Пловдив

 

ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Владимир Недялков – Пловдив

АС:Иван Чобанов – Пловдив

АС:Даньо Пенев – Пловдив

4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив

Делегат:Андрей Бонев – Пловдив

 

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Павлин Тютюнджиян – Бургас

АС:Христо Попов – Бургас

АС:Иван Жечев – Бургас

4-ти съдия:Павел Попов – Стара Загора

Делегат:Теньо Генчев – Бургас

 

ФК“Садово“(Садово) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Стилян Димитров – Хасково

АС:Желязко Атанасов – Хасково

АС:Иван Николов – Хасково

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Веселин Тонев -Хасково

 

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Христо Панайотов – Бургас

АС:Мирослав Желев – Бургас

АС:Младен Вълчев – Бургас

4-ти съдия:Динко Стоянов – Бургас

Делегат:Петър Вълчев – Пловдив

 

ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Райко Чакъров – Пловдив

АС:Камена Георгиева – Пловдив

АС:Георги Димчев – Пловдив

4-ти съдия:Петър Аспарухов – Бургас

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив

 

25.11/неделя/2018 г. – 14:30 часа

 

ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Валентин Станчев – Сливен

АС:Милен Митев – Стара Загора

АС:Димо Димов – Стара Загора

4-ти съдия:Мехмед Мехмед – Хасково

Делегат:Николай Бъчваров – Сливен