Футболистът на Ботев Пловдив Антонио Вутов с помощта на вратаря на сините Божидар Митрев взривиха сектора за гости в края на първото полувреме с изравнителен гол за жълто-черните!

21 КОМЕНТАРИ

1. 100 vechnoo 2-ri i ciganite da malchut da ne se padnem s tqh za kupata che shte im ebem putkata maichinaa kade e Maksim ?!

2. 7
    3

Буферчета сладки. Ботев отстрани Берое като гост след 120минути игра и дузпи. Имаше повече от един ден по малко време за възтановяване. Няма широчина в отбора като тази на Левски. Така че айде да си гледате вашето балканско отборче с треньор сърбин и трима българи титуляри в титулярния отбор от които единия се казва Бирсент

3. 7
    1

Яз дуях до ся козите ва. Тя-а наште бъхта ли гуведата, Ва?

4. 10
    5

КО НЕ Е СРАМНО ДА ЗАГУБИМ 4:1 ОТ ЛЕВСКИ, ВСЕ ПАК СМЕ ГУБИЛИ И ПО- СРАМНО 7:3 ОТ ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!
    НИЕ СМЕ МОРАЛНИ ПОБЕДИТЕЛИ!

5. 10
    6

Истината е че сме средняшки посредствен отбор , бием слабите , но когато срещнем истински отбор като говеда , ЦСКА , делиорманци или гадните буфери падаме

• 1
      1

пък ний бием само Верея Сиптември и Бистрица. другото е тото.