„Житница“ се справи с грубияните от „Сокол-Ф“ (Д.Воден). Резултати в „А“ ОФГ

0
530
Житница - Сокол-Ф (Д.Воден) 2:1

 

„Житница“ победи с 2:1 гостуващия „Сокол-Ф“ (Д.Воден) в мач от 11 кръг на „А“ ОФГ. Домакините бяха излезли за мача с известно подценяване и гостите, които играха доста грубо през целия мач, успяха да поведат. До края на полувремето Петър Кундурджийски изравни в 44-та минута. През втората част, в 50 минута отново той направи обрата пълен, а домакините можеха да постигнат и до по-изразителен успех, но пропуснаха няколко положения.

3 ноември 2018, събота, 14:30 ч / XI кръг:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Цалапица)   1:2 
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                4:2 
Момино (Момино село) - Металик 1938 (Сопот)               5:3 
Житница (Житница) - Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)          2:1 
Вихър (Белозем) - Раковски (Раковски)                     1:2 
4 ноември 2018, неделя, 14:30 ч / XI кръг:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Войсил)          - 
Вихър (Войводиново) - Марица 2003 (Маноле)                 - 
4 ноември 2018, неделя, 15:00 ч / XI кръг:
Марица (Милево) - Дълго поле (Дълго поле)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица (Цалапица)                  11    9   2   0   25:7    29 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Марица 2003 (Маноле)               10    6   3   1   22:9    21  
 3. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   11    6   3   2   23:11   21  
 4. Кричим (Кричим)                    11    5   3   3   20:16   18    
 5. Дълго поле (Дълго поле)            10    5   2   3   14:16   17    
 6. Житница (Житница)                  11    4   4   3   24:20   16    
 7. Марица (Милево)                     9    5   0   4   23:17   15 
 8. Секирово (кв.Секирово, Раковски)    9    3   4   2   11:8    13    
 9. Металик 1938 (Сопот)                9    4   1   4   17:15   13    
10. Раковски (Раковски)                11    3   3   5   14:15   12 
11. Вихър (Белозем)                    11    3   3   5   17:19   12 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12. Момино (Момино село)               11    3   2   6   22:30   11    
13. Вихър (Войсил)                     10    3   1   6   14:23   10 
14. Тракия 06 (Стамболийски)           11    2   4   5   12:15   10  
-------------------------------------------------------------------
15. Вихър (Войводиново)                10    2   3   5   18:32    9    
16. Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)       11    0   2   9   10:33    2 

 bulgarian-football.com