Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 30 кръг

0
215
Павлета Рашкова - съдия

 

Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 30 кръг – 09.05./сряда/2018 г.  – 18:00 часа:

 

 

 

 

09.05./сряда/2018 г. – 18:00 часа

ФК“Верея“(Стара Загора) – ФК“Миньор“(Раднево)

ГС:Николай Стоянов – Бургас

АС:Христо Георгиев – Бургас

АС:Христо Попов – Бургас

4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Тома Манолов – Бургас

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали

АС:Румен Иванов – Смолян

АС:Сашо Пайталов – Смолян

4-ти съдия:Тодор Тодоров – Пловдив

Делегат:Петър Дингилски – Пловдив

ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода) – ФК“Сокол“(Марково) сл.

ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Валентин Железов – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Румен Величков – Бургас

ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Стефан Делчев – Хасково

АС:Желязко Атанасов – Хасково

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Георги Николов – Хасково

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Кристиян Колев – Пловдив

АС:Иван Копчев – Пловдив

АС:Ивайло Евтимов – Пловдив

4-ти съдия:Николай Марков – Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Ахмед Ахмед – Бургас

АС:Николай Бахов – Бургас

АС:Цветозар Манолов – Бургас

4-ти съдия:Добромир Араванов – Ямбол

Делегат:Стефан Димитров – Сливен

ФК“Раковски 2011“(Раковски) – ФК“Евроколеж“(Пловдив)

ГС:Владимир Вълков – Пловдив

АС:Диян Георгиев – Пловдив

АС:Делян Писков – Пловдив

4-ти съдия:Теодора Славчева – Пловдив

Делегат:Стойчо Стоев  – Пловдив

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Арда“(Кърджали)

ГС:Георги Иванов – Пловдив

АС:Цветан Горанов – Пловдив

АС:Лилия Думбалакова – Пловдив

4-ти съдия:Ахмед Белбер – Бургас

Делегат:Владимир Стоянов – Бургас

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени