Резултати и класиране в 4-те „Б“ ОФГ

0
467
В "Б" областните групи запразниха сериозно този уикенд

 

Изиграха се мачовете от поредните кръгове в 4-те „Б“ областни групи. Заради празниците доста мачове изобщо не се играха. В „Б“ ОФГ Юг например всички мачове от кръга са със служебен резултат, което е прецедент! Шампионатите са към своя край, но в повечето групи интригата се запазва до самия край. Ето резултатите и класирането в групите:

 

„Б“ ОФГ Пловдив – север, 16 кръг

Средногорец (Брезово) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл. 
Старосел (Старосел) - Чернозем (Черноземен)               0:3 сл. 
Войнягово (Войнягово) - Урожай (Стрелци)                  3:0 сл. 
Раковски (Раковски) - Тракия (Царимир)                    1:1 
Марица 1921 II (Пловдив) - Сокол (Пъдарско)               9:0 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Раковски (Раковски)                16   14   1   1   52:13   43               
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Тракия (Царимир)                   16   13   2   1   40:10   41               
 3. Марица 1921 II (Пловдив)           16   10   1   5   43:27   31        
 4. Урожай (Стрелци)                   16    9   1   6   49:24   28               
 5. Войнягово (Войнягово)              16    9   0   7   33:30   27               
 6. Средногорец (Брезово)              16    8   1   7   34:28   25               
 7. Чернозем (Черноземен)              15    5   1   9   19:37   16               
 8. Сокол (Пъдарско)                   16    3   2  11   19:43   11               
 9. Сокол (Крислово)                   15    2   1  12   12:44    7               
10. Старосел (Старосел)                16    1   0  15   13:58    3  

 

„Б“ ОФГ Пловдив – изток, 19 кръг

Марица (Милево) - Марица (Ясно поле)                      3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Спартак (Болярци)            1:5 
Траките 2007 (Скутаре) - ФА Пловдив (Пловдив)             3:2 
Победа (Царацово) - Сокол (Буково)                        3:0 сл. 
Ботев (Рогош) - Караджалово 2011 (Караджалово)            3:0 
Тракиец 2001 (Калековец) - Марица 2006 (Градина)          6:1 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица (Милево)                    19   17   2   0   71:9    53 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Караджалово 2011 (Караджалово)     18   11   4   3   45:21   37    
 3. Спартак (Болярци)                  18   10   2   6   41:28   32 
 4. ФА Пловдив (Пловдив)               19   10   1   8   42:29   31 
 5. Траките 2007 (Скутаре)             18    9   1   8   41:38   28    
 6. Победа (Царацово)                  18    7   3   8   24:27   24 
 7. Ботев (Рогош)                      18    7   2   9   30:43   23    
 8. Марица 2006 (Градина)              19    6   3  10   31:43   21    
 9. Тракиец 2001 (Калековец)           18    6   1  11   21:36   19 
10. Марица (Ясно поле)                 18    5   3  10   26:52   18    
11. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         18    5   2  11   33:44   17    
12. Сокол (Буково)                     19    4   2  13   26:61   14

 

„Б“ ОФГ Пловдив – запад, 19 кръг

Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Брестник 1948 (Пловдив)     3:2 
Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово)                       6:0 
Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица)             3:0 
Бенковски (Куртово Конаре) - Тракиец (Катуница)           3:0 сл. 
Белащица (Белащица) - Труд (Труд)                         5:0 сл. 
Радиново 2006 (Радиново) - Спортинг (Бенковски)          отложен 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица (Цалапица)                  19   16   2   1   62:17   50       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спартак (Ново село)                19   14   3   2   49:17   45       
 3. Белащица (Белащица)                19   13   1   5   50:22   40 
 4. Брестовица (Брестовица)            19   12   0   7   43:22   36       
 5. Лидер (Ягодово)                    19   11   2   6   56:36   35       
 6. Брестник 1948 (Пловдив)            18    8   1   9   38:36   25  
 7. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        19    8   1  10   47:56   25 
 8. Труд (Труд)                        18    7   1  10   40:35   22 
 9. Спортинг (Бенковски)               18    5   2  11   29:50   17       
10. Тракиец (Катуница)                 19    4   4  11   29:47   16       
11. Бенковски (Куртово Конаре)         19    3   1  15   29:69   10  
12. Радиново 2006 (Радиново)           18    2   0  16   21:86    6 

 

„Б“ ОФГ Пловдив – юг, 16 кръг

Шипка 2015 (Асеновград) - Електра 27 (Стоево)             3:0 сл. 
Родопи 2012 (Червен) - Тракия 2008 (Нови извор)           0:3 сл. 
Тополово (Тополово) - Спартак 2012 (Избеглии)             3:0 сл. 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Космос (Боянци)    3:0 сл. 
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)    3:0 сл. 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       16   12   2   2   35:11   38            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Тракия 2008 (Нови извор)           16   11   4   1   51:12   37            
 3. Спартак 2012 (Избеглии)            16   10   1   5   32:25   31 
 4. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   15   10   1   4   34:17   31  
 5. Младост (Златовръх)                15    8   1   6   28:35   25            
 6. Шипка 2015 (Асеновград)            15    6   3   6   35:22   21            
 7. Тополово (Тополово)                15    4   3   8   21:30   15            
 8. Електра 27 (Стоево)                16    3   0  13   18:43    9  
 9. Родопи 2012 (Червен)               16    2   3  11   23:51    9 
10. Космос (Боянци)                    16    2   2  12   12:43    8

източник класиренеbulgarian-football.com