БФС определи програмата за следващите мачове на Ботев, Локо и Марица!

1
1139

ЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

 

Решение – 30.04.2018 г

 

 

 

– Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Струмска слава“ Радомир  и ПСФК „Ботев Враца“ поради наложено наказание „лишаване от домакинство“ на ФК „Струмска слава“ Радомир  , ще се проведе на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа на стадион ДИТ-Драгалевци гр.София, вместо на 05.05/събота/2018 г от 18.00 часа.

 

– Срещата от ХXVIII -ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Лудогорец II“ Рз  и ФК „Оборище“ Панагюрище, ще се проведе по програма на 07.05/понеделник/2018 г от 18.00 часа вместо на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа.

 

-За неявяване по уважителни причини в срещата от 25 кръг на първенството на U 17 ПФК „Ботев“ Пд – ПФК „Дунав 2010“ Рс на основание чл.24, ал.4 и във връзка с чл. 24, ал.3, т. 1, буква а/ се присъжда служебен резултат 3 : 0 в полза на ПФК „Ботев“ Пд.

 

  • Приема предложената програма от 33 – ти до 36-ти кръг на Първа лига, както следва:

 

33/7 кръг

Първа шестица

04.05/петък/ Левски Ботев Пд 20.00 Диема спорт
05.05/събота/ ЦСКА –София Лудогорец 20.00 Диема спорт
06.05/неделя/ Берое Верея 20.00 Диема спорт

 

Плейофи 1 – първи срещи

04.05/петък/ Локомотив Пд Славия 17.30 Нова спорт
05.05/събота/ Черно море Септември 17.00 Диема спорт
06.05/неделя/ Витоша Дунав Рс 17.30 Диема спорт
07.05/понеделник/ Етър ВТ Пирин Бг 20.00 Диема спорт

 

Купа България Финал

09.05/сряда/  Славия Левски 19.30 Нова спорт

 

34/8 кръг

Първа шестица

11.05/петък/ Ботев Пд Берое 20.30 Диема спорт
12.05 /събота/ Лудогорец Левски 17.30 Диема спорт
12.05 /събота/ Верея ЦСКА –София 20.15 Диема спорт

 

Плейофи 1 – срещи реванш

11.05 /петък/ 1 ср Септември Черно море 17.30 Нова спорт
13.05 /неделя/ 2 ср Славия Локомотив Пд 19.00 Диема спорт
14.05/понеделник/ 3 ср Дунав Рс Витоша 17.30 Диема спорт
14.05/понеделник/ 4 ср Пирин Бл Етър ВТ 20.30 Диема спорт

 

35/9 кръг

Първа шестица

 

15.05 /вторник/ Ботев Пд Верея 18.30 Нова спорт
15.05 /вторник/ Берое Лудогорец 18.30 Диема спорт2
15.05 /вторник/ Левски ЦСКА –София 18.30 Диема спорт

 

Плейофи 2 – първи срещи

16.05/сряда/ Победител среща 1 Победител среща 2 19.00 Диема спорт
17.05 /четвъртък/ Загубил среща 3 Загубил среща 4 17.30 Диема спорт
17.05 /четвъртък/ Победител среща 3 Победител среща 4 20.00 Диема спорт

 

36/10 кръг

Първа шестица

20.05 /неделя/ Лудогорец Ботев Пд 20.00 Нова спорт
20.05 /неделя/ Верея Левски 20.00 Диема спорт2
20.05 /неделя/ ЦСКА –София Берое 20.00 Диема спорт

 

Плейофи 2 срещи реванш

19.05 /събота/ Ср 5 Победител среща 2 Победител среща 1 19.45 Диема спорт
21.05/понеде/ Ср 6 Загубил среща 4 Загубил среща 3 17.30 Нова спорт
21.05/понеде/ Ср 7 Победител среща 4 Победител среща 3 20.30 Диема спорт

 

Баражи

24.05/четвъртък/ Загубил ср. 7 /12-ти ППЛ/ 3 ти Втора лига 17.30 Диема спорт
24.05/четвъртък/ Победител ср. 5/7-ми ППЛ/ Посл. Класиран  за Лиг Европа 20.30 Диема спорт
25.05/петък/ Победител ср. 6/13-ти ППЛ 2-ри Втора лига 20.00 Диема спорт

 

 

  • Приема предложената програма за 29 – ти и 30-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

XXIX кръг 18.00 часа

13.05 /неделя/ Поморие Струмска слава    
  Несебър Литекс    
  Черноморец Балч Локомотив ГО    
  Нефтохимик Бс 1962 Царско село    
  Локомотив Сф Созопол    
  Марица Пд Ботев Гълъбово    
  Монтана Лудогорец ІІ    
  Оборище Пан. Ботев Вр    

 

 

XXX кръг 17.15 часа

19.05 /събота/ Струмска слава Оборище Пан.    
  Ботев Вр Монтана 17.15 Диема спорт
  Ботев Гълъбово Локомотив Сф    
  Созопол Нефтохимик Бс 1962    
  Царско село Черноморец Балч    
  Локомотив ГО Несебър    
  Литекс Поморие    
  Лудогорец ІІ Марица Пд    

 

Програмата за срещите от 33 – ти до 36-ти кръг на Първа лига и за 29-ти и 30-ти кръг включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

БФС си запазва правото на промени в програмата

1 КОМЕНТАР

  1. БФС да си погледне Наредбата за първенствата и турнирите на БФС за сезон 2017-2018:
    „в) победителят по буква „б“ играе срещу отбора от първата шестица, заел последното място, даващо право на участие в „Лига Европа“ за сезон 2018/2019; победителят се
    излъчва по системата на отстраняване в една среща съгласно условията на чл. 19, ал. 1, 3, 4 и 5; домакин в срещата е отборът от първата шестица; срещата не важи при
    определяне на крайното класиране; победителят получава правото да представлява България в „Лига Европа“ за сезон 2018/2019 г.;”
    На 24.05.2018 трябва да се проведе плейоф за определяне на последния участник в ЛЕ, а са записали: Победител ср. 5/7-ми ППЛ/–Посл. Класиран за Лиг Европа т.е. домакин е 7-я в класирането!?

Comments are closed.