Резултати и класиране в Трета лига – Югоизточна група

0
352
Трета лига - Югоизточна група, сезон 2017/2018, колаж

 

Изиграха се срещите от 25-ти кръг в Трета лига – Югоизточна група. Интригата около изпадащите става все по-завързана, а кръговете до края са все по-малко. Ето получените резултати, програмата за предстоящия междинен кръг и класирането.

 

 

14 април 2018, събота, 17:00 ч / XXV кръг:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)        3:0 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 1:0 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                1:4 
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                    3:2 
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                1:0 
Загорец (Нова Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)                3:0 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:3 сл. 
18 април 2018, сряда, 17:00 ч / XXVI кръг:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)              - сл. 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)           - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)                - 
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)             - 
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                      - 
в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947         - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда (Кърджали)                    25   22   3   0  105:7    69               
-------------------------------------------------------------------
 2. Загорец (Нова Загора)              25   16   5   4   46:16   53               
 3. Левски (Карлово)                   25   13   3   9   40:36   42 
 4. Борислав 2009 (Първомай)           24   13   3   8   47:31   42 
 5. Миньор (Раднево)                   24   12   6   6   48:28   42 
 6. Карнобат (Карнобат)                24   13   2   9   51:35   41               
 7. Асеновец 2005 (Асеновград)         25   12   4   9   42:43   40               
 8. Атлетик (Куклен)                   25   12   3  10   38:37   39               
 9. Сокол (Марково)                    25   11   3  11   44:39   36 
10. Димитровград 1947 (Димитровград)   25   11   1  13   28:40   34  
11. Розова долина (Казанлък)           25   10   4  11   41:38   34 
12. Ямбол 1915 (Ямбол)                 25    9   3  13   52:46   30 
13. Гигант (Съединение)                25    8   6  11   21:36   30  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Евроколеж (Пловдив)                25    8   4  13   45:51   28               
15. Верея II (Стара Загора)            25    8   2  15   34:65   26  
16. Раковски 2011 (Раковски)           25    8   2  15   29:38   26  
-------------------------------------------------------------------
17. Свиленград 1921 (Свиленград)       23    7   4  13   30:70   25               
18. Тунджа 2006 (Ягода)                24    0   2  22   15:97    2 

 bulgarian-football.com

Коментирай с името си и стани част от статията!!!!

comments