Вижте програмата на Локо и Ботев до 16 октомври! Битката ще е на 24 септември

1
554

Спортно-техническата комисия към БФС представи програмата за следващите пет кръга в Първа професионална лига – от VIII-ми до XII-ти кръг.
Първото пловдивско дерби между Ботев и Локомотив за сезона е на 24 септевмри в 17:30 часа в Коматево.

Предлагаме на вниманието ви всички мачове в хронологичен ред:

Първа лига

Отложена среща от първи кръг
06.09/сряда/
20:00 часа: Левски – Лудогорец – Диема спорт

VІII кръг

08.09 /петък/
17:30 часа: Берое – Черно море – Диема спорт
20:00 часа: ЦСКА – Верея – Диема спорт

09.09 /събота/
17:30 часа: Пирин – Локомотив Пд – Диема
20:00 часа: Славия – Лудогорец – Диема спорт

10.09 /неделя/
17:30 часа: Дунав – Витоша – Диема спорт
20:00 часа: Ботев Пд – Левски – Диема спорт

11.09/понеделник/
20:00 часа: Септември – Етър – Диема спорт

IX кръг
15.09 /петък/
17:00 часа: Етър – Берое – Диема спорт
20:00 часа: Левски – Септември – Диема спорт

16.09 /събота/
17:45 часа: Верея – Дунав – Диема
20:00 часа: Черно море – ЦСКА – Диема спорт

17.09 /неделя/
17:30 часа: Витоша – Пирин – Диема спорт
20:00 часа: Локомотив Пд – Славия – Диема спорт

18.09 /понеделник/
20:00 часа: Лудогорец – Ботев Пд – Диема спорт

Купа България 1/16 финал
19.09 /вторник/
16:00 часа: Несебър – ЦСКА – Диема спорт
16:00 часа: Север – Берое
16:00 часа: ЮЗ- София – Септември Сф
16:00 часа: ЮИ – ПД – Дунав Рс
16:00 часа: Нефтохимик Бс – Царско село
19:00 часа: Ботев Гъл. – Левски – Диема спорт

20.09 /сряда/
16:00 часа: Локомотив Сф – Верея
16:00 часа: Струмска слава – Созопол
16:00 часа: Поморие – Етър ВТ
16:00 часа: Монтана – Черно море
16:00 часа: Ботев Враца – Пирин Бл
16:00 часа: Черноморец Бч – Славия Сф
20:00 часа: Литекс – Витоша Бист – Диема спорт

21.09 /четвъртък/
16:00 часа: Оборище Пан. – Лудогорец
16:00 часа: Марица – Локомотив Пд
20:00 часа: Локомотив ГО – Ботев Пд – Диема спорт

X кръг
22.09 /петък/
17:30 часа: Берое – Левски – Диема спорт
20:00 часа: ЦСКА – Дунав – Диема спорт

23.09 /събота/
15:30 часа: Славия – Витоша – Диема
20:00 часа: Черно море – Етър – Диема спорт

24.09 /неделя/
17:30 часа: Ботев Пд – Локомотив Пд – Диема спорт
20:00 часа: Септември – Лудогорец – Диема спорт

25.09/понеделник/
20:00 часа: Пирин – Верея – Диема спорт

XI кръг
29.09 /петък/
17:30 часа: Локомотив Пд – Септември – Диема спорт
20:00 часа: Верея – Славия – Диема спорт

30.09 /събота/
14:45 часа: Етър – ЦСКА – Диема спорт
17:45 часа: Витоша – Ботев Пд – Диема
20:00 часа: Дунав – Пирин – Диема спорт

01.10 /неделя/
17:30 часа: Левски – Черно море – Диема спорт
20:00 часа: Лудогорец – Берое – Диема спорт

Отложена среща от IV – ти кръг
12.10 /четвъртък/
20:00 часа: Ботев Пд – Септември Сф – Диема спорт

 

XII кръг
13.10 /петък/
20:00 часа: Берое – Локомотив Пд – Диема спорт

14.10 /събота/
15:30 часа: Славия – Дунав – Диема
20:00 часа: Черно море – Лудогорец – Диема спорт

15.10 /неделя/
17:30 часа: Етър – Левски – Диема спорт
20:00 часа: ЦСКА – Пирин – Диема спорт

16.10/понеделник/
17:30 часа: Септември – Витоша – Диема спорт
20:00 часа: Ботев Пд – Верея – Диема спорт

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.