Ето я програмата на Ботев и Локо по дни и часове за първите 5 кръга през пролетта

3
1266

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно-техническа комисия

Решение – 27.01.2017 г.

 

 

Приема предложената програма на Първа професионална лига от 20 – ти до 24 -ти кръг, както следва:

 

Февруари

Отложена среща от ХVII кръг

12.02 /неделя/ Монтана Лудогорец 15.00 Диема спорт 2

 

ХХ кръг

17.02 /петък/ Дунав Берое 17.30 Диема спорт 2
18.02 /събота/ Нефтохимик Бс Монтана 13.00 Диема
  Пирин Левски 15.00 Диема спорт
  Локомотив ГО Ботев Пд 17.30 Диема спорт
19.02 /неделя/ Черно море ЦСКА –София 12.30 Диема спорт 2
  Славия Лудогорец 15.00 Диема спорт 2
20.02/понед/ Верея Локомотив Пд 17.30 Диема спорт

 

ХХІ кръг

24.02/петък/ Ботев Пд Дунав 17.30 Диема спорт 2
25.02 /събота/ Локомотив Пд Нефтохимик Бс 13.00 Диема
  Берое ЦСКА –София 15.00 Диема спорт
  Левски Локомотив ГО 17.30 Диема спорт
26.02/неделя/ Славия Черно море 12.30 Диема спорт 2
  Монтана Пирин 15.00 Диема спорт 2
  Лудогорец Верея 17.30 Диема спорт 2

Март

ХХІІ кръг

28.02/вторник/ Дунав Левски 15.00 Диема спорт
  ЦСКА –София Ботев Пд 17.30 Диема спорт
01.03 /сряда/ Локомотив ГО Монтана 13.00 Диема
  Пирин Локомотив Пд 15.00 Диема спорт 2
  Нефтохимик Бс Лудогорец 17.30 Диема спорт 2
02.03/четвъртък/ Черно море Берое 15.00 Диема спорт
  Верея Славия 17.30 Диема спорт

 

ХХІІІ кръг

04.03 /събота/ Монтана Дунав 12.30 Диема
  Левски ЦСКА –София 14.30 Диема спорт
  Локомотив Пд Локомотив ГО 17.30 Диема спорт
05.03/неделя/ Славия Нефтохимик Бс 12.30 Диема спорт 2
  Верея Черно море 15.00 Диема спорт 2
  Лудогорец Пирин 17.30 Диема спорт 2
06.03/понеделник/ Ботев Пд Берое 17.30 Диема спорт

 

ХХІV кръг

10.03/петък/ Дунав Локомотив Пд 17.30 Диема спорт 2
11.03 /събота/ Черно море Ботев Пд 15.00 Диема спорт
  ЦСКА –София Монтана 17.30 Диема спорт
12.03/неделя/ Пирин Славия 13.00 Диема
  Берое Левски 15.00 Диема спорт 2
  Локомотив ГО Лудогорец 17.30 Диема спорт 2
13.03/понеделник/ Нефтохимик Бс Верея 17.30 Диема спорт

 

Приема предложената програма на Втора професионална лига от 18 – ти до 20 -ти кръг, както следва:

Февруари

ХVІІІ кръг 14.00

25.02 /събота/ Витоша Бистрица Царско село 2015    
  Ботев Гълъбово Банско    
  Ботев Вр Левски Карлово    
  Етър ВТ Оборище Пан    
  Локомотив 1929 Сф Спартак Пл    
26.02/неделя/ ЦСКА -София 2 Несебър    
27.02/понеделник/ Поморие Септември Сф 17.30 Диема спорт
  Лудогорец 2 Созопол    

 

XIX кръг 15.30

03.03/петък/ Несебър Витоша Бистрица 15.30 Диема спорт 2
05.03/неделя/ Септември Сф Локомотив 1929 Сф    
  Спартак Пл Етър ВТ    
  Оборище Пан Ботев Вр    
  Левски Карлово Ботев Гълъбово    
  Царско село 2015 Созопол    
  Банско ЦСКА -София 2    
06.03/понеделник/ Поморие Лудогорец 2    

 

XX кръг 15.30

11.03 /събота/ Етър ВТ Септември Сф 12.30 Диема спорт
  Созопол Несебър    
  Витоша Бистрица Банско    
  Ботев Гълъбово Оборище Пан    
  Ботев Вр Спартак Пл    
  Локомотив 1929 Сф Поморие    
12.03/неделя/ ЦСКА -София 2 Левски Карлово    
13.03/понеделник/ Лудогорец 2 Царско село 2015    

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа

3 КОМЕНТАРА

  1. 2
    1

    Мисля,че Ботев ще се справи по-добре през пролетта,защото се подсил с няколко много добри играчи.Това са:Антонио Вутов,Иван Чворович,Лазар Марин,както и се очакват още 2 трансвера.Това са Израил и Фернандо Виана.Само Ботеееееееееев!!!!!!!!!!!!!!!

  2. 2
    4

    Пловдив е черно-бял! Айии Локоооо газииим!
    Супер лека програма! Твърдо сме в шестицата!!!

Comments are closed.