В мач с 5 червени картона Спартак (Пд) и Секирово завършиха наравно – 2:2 в контрола, която се игра на терена във село Войсил.

Спартак поведе до 2:0 набързо в началото на мача. Мирослав Радев бе точен на два пъти в 3-а и 15-ата минута. Стефан Рабаджийски нацели гредата на пловдивчани, а Запрян Запрянов намали от дузпа малко преди почивката. Никола Лалев в края на мача изравни за крайното 2:2.

Пловдивският Спартак вече няма конкретни цели по комплектоването на отбора. Треньорът Димитър Иванов ще разчита на наличния състав в предстоящия сезон на Югоизточната Трета лига. При възможност обаче, той няма да се откаже да подсили отбора си с качествен състезател, който да завиши класата на тима като цяло.