Атлетик (Куклен) надигра втория отбор на Берое с 3:0 в Стара Загора. Срещата е от последния 38-и кръг на Югоизточната Трета лига. Селекцията на Господин Мирчев можеше да бие с повече.

Всички попадения паднаха през втората част. Влезлият като резерва Кристиан Орманов откри резултата в 50-ата минута. В 62-ата Рангел Игнатов удвои от фаул. Той увенча поредния си силен мач с попадение и в 78-ата минута. Младият тим на домакините, който изпадна имаше шанс поне за почетно попадение, но не успя.

Атлетик (Куклен) записа рекорден точков актив от влизането си в Трета лига. Тимът завършва с 58 точки, което ще им отреди място в топ 10. “Баските” постигнаха 18 победи и 4 равенства и допуснаха 16 загуби. Силен финал на сезона записа съставът от Куклен.

Берое II изпада от ЮИ Трета лига, като завършва сезона на последното място.

29 май 2024 г., сряда, 19:00 ч / XXXVIII кръг:
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   2:1 (1:0)
31 май 2024 г., петък, 18:00 ч / XXXVIII кръг:
Берое II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                0:3 (0:0)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 II (Пловдив)  2:1 (1:1)
1 юни 2024 г., събота, 17:00 ч / XXXVIII кръг: