Спартак (Пловдив) смаза опашкаря Карнобат с 10:1 в неделна срещата от 36-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините доминираха тотално и отбелязваха гол след гол, но това не им донесе нищо повече от очаквани 3 точки, с които остават на третата позиция два кръга преди края на сезона след двете си поредни издънки в предишните кръгове.

Победата дойде навръх рождения ден на изпълнителния директор на клуба Денис Хасан.

Пламен Цончев откри в 4-ата минута, Александър Праматаров добави два гола в 11-а и 18-ата минута. Антон Атанасов намали за гостите в 24-ата минута. До края на първата част вкараха още Венцислав Гюзелев в 35-та, Георги Лазаров в 39-та и пак Праматаров в 42-ата минута, с което той оформи своя хеттрик. След почивката гостите съвсем свалиха гарда, докато домакините запазиха темпото си и нанизаха още 4 гола.  Мирослав Радев, Георги Лазаров, Антон Маргаритов и пак Радев записаха имената си сред голмайсторите.