Лидерът Спартак (Пловдив) срази като домакин, на стадион “Пловдив”, закъсалия Сокол (Марково) с 4:0. Срещата бе от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Селекцията на Иван Кочев можеше да бие с повече. Антон Маргаритов откри резултата в 28-ата минута. Няколко по-късно Мирослав Радев удвои. Капитанът се разписа за втори път, десетина минути след почивката. Радев оформи хеттрик за окончателното 4:0 в 71-ата минута.

Сокол (Марково) е все по-близо до областните групи, като е точно над чертата. Спартак продължава да е водач в класирането с две точки пред хасковския Саяна и с три пред Несебър, който също без проблем победи в неделя Ямбол с 0:3 като гост.

Може да бъде изображение с текст, който гласи 'СТАРТОВ СТАРТОВСЬСТАВ СЪсТАВ ПФк СПАРТАК us ФК сокОЛ МАРКОВО Κ. Милушев П. Петков В. Айтов Д. Пройчев С. Мехмедов Ц. Петров А. Маргаритов Π. Цончев В. Гюзелев T. Т.Тодоров M. Радев 17:00 СТАДИОН "ПЛОВДИВ"'